نتایج جستجو برای عبارت :

گفتگوهای پرتنش

اومممم... بنظرم درباره نامه نگاری به حد کافی نوشتم. امشب تصمیم گرفتم انشاالله در باب گفتگوهای پرتنش نکاتی بهتون هدیه کنم. اینا تجربه و نظرات شخصی منه. بنابراین به فراخور وضعیت خودتون و همسرتون ، اصلاح و تکمیل و با شرایط خودتون آداپته ش کنین لطفا.

ادامه مطلب
امروزه بزرگترین دغدغه برای مردم انتخاب راه‌های موجود برای سرمایه‌گذاری  است.
از بین روش‌های متعددی که برای سرمایه‌گذاری در بازارهای متفاوت وجود دارد، ما در اینجا به بازار طلا و دلار می‌پردازیم.
طلا و دلار دو عنصر اصلی برای سرمایه‌گذاری در جامعه امروزی پرتنش به‌حساب می‌آید. بیشتر مردم از فضای پرتنش جامعه استفاده می‌کنند و به دنبال خرید طلا و دلار می‌روند.
اول از همه بدانید که هیچ سرمایه‌گذاری بدون ریسک نیست. در نتیجه باید به ریسک‌ه

محمد فاضلی – عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی

✅ آن‌قدر فرصت برای فکر کردن، بعد از شورش‌های بنزین، داشته‌ام که آن‌چه می‌نویسم نه از سر عصبانیت باشد و نه موج‌سواری تلقی شود؛ از سر دردمندی برای ایران و مردمی است که آرزو دارند، انسانی، مسالمت‌آمیز و در خور شأن نام تاریخی ایران زندگی کنند.

✅ یکم. توسعه‌نیافتگی تاریخی (فراتر از عمر ج.ا.ا)، ناکارآمدی حکمرانی اقتصادی که مسبب فساد، بی‌اعتمادی و بالاخص نابرابری شده، به علاوه فشارهای بی
جابه‌جایی وسایل، حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل یکی از پرتنش ترین و پراسترس ترین وقایع زندگی به حساب می آید. موضوعی که در صورت دست کم گرفتن و کم اهمیت جلوه دادن آن، می تواند با خسارت های مالی بسیاری همراه باشد. باربری بلوار کشاورز یکی از باربری هایی است که جا به […]
نوشته باربری بلوار کشاورز اولین بار در سپند بار. پدیدار شد.
باربری بلوار کشاورز
منبع : سپند بار
قبل از هر نوشته ی دیگه ای اجازه بدید بگم ؛: من زنده ام ! 
این مدت در بین انبوه کتابها و رفرنس های پزشکی گم شده بودم و هر چقدرم که سعی میکردم پیدا بشم ..بی فایده بود ...
خیلی منتظر موندم که یه فرصتی پیش بیاد تا یه پست خوب بنویسم ولی ظاهرا اون فرصت هیچ وقت نمیاد برای همین به همین اعلام زنده بودنم اکتفا کردم ..:) 
قبلا که کنکوری بودم ، همیشه صحبت های یکی از رتبه ها رو که شخصیت خیلی جالبی داشت گوش می دادم ... یکی از ویدیو هایی که اون ادم گرفته بود ، ویدیویی
روزهای شاد، روزهای سخت، روزهای بد، روزهای عادی، روزهای پرتنش، روزهای تلخ... خب من خیلی زندگی‌ام رو این‌طوری تقسیم نمی‌کنم. فراموش نمی‌کنم روزهایی رو که چند ساعتش رو به‌شدت خندیدم و چند ساعتش رو به‌شدت گریه کردم. یا روزهایی که خیلی بی‌خیال شروع شده و پرتنش تموم. البته دورانی بوده که خیلی سخت بوده؛ مثل سال ۸۶ یا سال‌های ۹۱ و ۹۲، یا همین ۹۷ و ۹۸ خودمون؛ دورانی که هیچ‌جوره دلم نمی‌خواد برگردم بهشون. خب توی این دوران هم روزهای خوب و شیرینی
تظاهر جایز نیست حال این روزهای من خوب نیست شاید بدِ بدِ بد هم نباشه ولیخوب هم نیست. تمام فضای ذهنم رو جستجو کردم یک متن بلند بالا هم نوشتم از لحظات تلخ و شیرین روزهای اخیر, ولی بغض توی گلو و بی حسی ناجور پای چپم نشون میده زور روزای بد من این اواخر بیشتر بوده.
راستش نمیدونم هنوز هم باید بیام و بنویسم که توی همه این سختیها و فشارها  کنار همسرم ایستاده ام که همراهشم, همراهی که کنار لحظات خوب نابش روزهای پرتنش زیادی رو هم داشته.
نمیدونم میتونم بنو
نکات مهمی که باید در مورد گلاب و فواید فوق العاده آن بدانید.
گلاب را می توان معجزه طبیعت نامید خواص و فواید بسیاری در این عصاره قرار دارد که در درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها می تواند موثر باشد. این گل بهاری از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد رویش دارد و از خواص درمانی فراوانی برخوردار است.
گلاب معروفترین نوع عرقیات است که از گل سرخ گرفته می شود. گفته می شود که حضرت محمد(ص) از عطر این گل استفاده می نمودند و به همین دلیل گل سرخ را با نام گل محم
امیرمؤمنان علی(علیه السلام)«سُوءُ الظَّنِ یُفْسِدُ الامُورَ وَ یَبْعَثُ عَلَی الشُّرُورِ»(1)«سوءظن کارها را به فساد می کشد و سبب انواع شر می شود»سوءظن و شک میوه فضاهای تاریک و مبهم هستند که وقتی برطرف نشوند، طبیعتاً مشکل‌آفرین و دردسرساز خواهند شد و برای رفع اینگونه مشکل لازم است هم ما و هم همسرمان پاسخگوی سوالات پیش آمده باشیم و نگذاریم فضای اعتماد و آرامش خانواده به فضائی آسیب‌پذیر و پرتنش  تبدیل شود.پاورقی1-غررالحکم، جلد 4، صفحه 132
بی شک در لیست بهترین فیلم های 2019 چندین فیلم ترسناک هم به چشم می خورد. خزنده «Crawl» یکی از فیلم هایی است که طرفداران ژانر وحشت را خوشحال خواهد کرد.
لزوما تمام فیلم های ترسناک، نیازی به موجودات شیطانی و وقایع ماورا طبیعی ندارند و Crawl هم یکی دیگر از همین فیلم ها است که با تکیه بر اتفاقات واقعی موفق به خلق دقایقی شدیدا پرتنش و پراسترس شده است
داستان فیلم در مورد دختری است که پس از مطلع شدن از وقوع طوفان و سیل در منطقه فلوریدا و بدون توجه به هشدار های
نکات مهمی که باید در مورد گلاب و فواید فوق العاده آن بدانید.

گلاب را می توان معجزه طبیعت نامید خواص و فواید بسیاری در این عصاره قرار دارد که در درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها می تواند موثر باشد. این گل بهاری از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد رویش دارد و از خواص درمانی فراوانی برخوردار است.
گلاب معروفترین نوع عرقیات است که از گل سرخ گرفته می شود. گفته می شود که حضرت محمد(ص) از عطر این گل استفاده می نمودند و به همین دلیل گل سرخ را با نام گل م
گلاب

بعد از سکنجبین بیشترین مصرف را در بین مردم در قدیم داشته و امروزه نیز مصرف فراوانی دارد. گلاب یکی از نوشیدنی های پرمصرف در طب سنتی است. گلاب طبع میانه تا حدودی رو به خنکی دارد. بنابراین برای اکثر افراد مصرف آن توصیه می شود و عارضه خاصی ندارد.
 طبیعت گلاب گرم است و مقوی معده، قلب، کبد و اعصاب بوده و آرامبخشی قوی به حساب می آید. به همین دلیل است که قدیمی ترها مصرف گلاب را در روزهای سخت و پرتنش لازم می دانستند. این مایع خوشبو و معطر تا حدو
تو پست قبلی (لینک) گفتم که بیاین سعی کنیم به خود افعال نگاه کنیم ، نه به پیشفرضایی که از فاعلش داریم. حالا میخوام یه قید به جمله م اضافه کنم و تکمیل بشه: بیاین با حسن ظن به خود افعال و فاعلشون نگاه کنیم. اجازه بدین به همین جا اکتفا کنم و برم سراغ بحث بعدی.
امشب میخوام یه قدم بریم جلوتر. فرض کنین منِ عروس سعی کردم بدون پیشفرض به افعال مادرشوهرم نگاه کنم. فرض کنین با حسن ظن هم نگاش کردم. بالاخره با تمام این اوصاف یه شرایطی پیش میاد که من ناراحت بشم. ی
روزهایی که ایران و آمریکا پرتنش بودند و با موشک سخن می‌گفتند روزهای آسانی نبود. جوی در هوا بوی جنگ می‌داد و در همین هوا امیرحسین طالبی شعری به زبان دزفولی دربارهٔ جنگ نوشت. شعری به نام دِنگ که به فارسی همان مَنگ می‌شود. خواننده‌اش محیا حامدیی، دختری بیست ساله (1377) است، هم‌سن امیرحسین.
این آهنگ را در وبلاگ می‌گذارم تا ثبتی باشد برای تکه‌ای از این روزها. تاکید می‌کنم که تنها تکه‌ای. هواپیما بماند؛ اعتراضات بماند؛ آزار خانواده‌ها و به درو
 غرق شدن
تعبیر خواب غرق شدن چیست؟
غرق شدن در خواب‌ نماد یک موقعیت طاقت‌فرسا در زندگی فردی است که این خواب‌ را می‌بیند. این موقعیت خاص ممکن است فرد را در دریایی از احساسات پرتنش ناشی از یک رابطه‌ی جدید، کشمکش شخصی یا ضربه‌ی روحی-روانی که اخیرا رخ داده‌است، غرق کرده باشد.
حال و هوای عید نمی‌آید امسال. حتی نمی‌دانم که روز عید چه خواهم کرد. نه حس خانه‌تکانی هست و نه سفره هفت‌سین چیدن.
درخت‌های حیاط همسایه پایینی شکوفه داده‌اند، اما این آن بهاری نیست که حس عید به من می‌دهد. نه که حالم بد باشد، اما حس و حال عید نیست.
ساعاتی که در سر کار می‌گذرد را دوست دارم همچنان. شکر خدا موقعیت خوبی در بین همکاران دارم و احترام و دوستی خوبی بین‌مان برقرار است. رئیس جدید آدم خوبی است، اما خب به اندازه ویلیام دوستش ندارم. دیشب ش
حال و هوای عید نمی‌آید امسال. حتی نمی‌دانم که روز عید چه خواهم کرد. نه حس خانه‌تکانی هست و نه سفره هفت‌سین چیدن.
درخت‌های حیاط همسایه پایینی شکوفه داده‌اند، اما این آن بهاری نیست که حس عید به من می‌دهد. نه که حالم بد باشد، اما حس و حال عید نیست.
ساعاتی که در سر کار می‌گذرد را دوست دارم همچنان. شکر خدا موقعیت خوبی در بین همکاران دارم و احترام و دوستی خوبی بین‌مان برقرار است. رئیس جدید آدم خوبی است، اما خب به اندازه ویلیام دوستش ندارم. دیشب ش

برای مسافرانی که در شتابِ رسیدن به پرواز هواپیما هستند، احتمالا سرعت کم در ترافیک، آزار دهنده است. مرد رو به زنش کرد و گفت: واقعا از ترافیک و سرعت کم ماشین ها خسته شده ام! زن با ظاهری پرتنش و نگران از این که شوهر چه پاسخی می خواهد هیچ نگفت و مرد کاری را کرد که ما معمولا وقتی انجام می دهیم که پاسخ مورد نظرمان را نمی شنویم. یعنی حرف خودش را تکرار کرد اما با صدای بلندتری فریاد زد: واقعا از ترافیک و سرعت کم ماشین ها خسته شده ام! همسر از فقدان جواب
 دراز کشیدم تو یه خونه ی ساکت، خلوت و تمیز که جز صدای دکمه های کیبورد صدای دیگه ای نمیاد. امتحاناتم تمام شدن. انتخاب واحد ترم جدید رو انجام دادم و از شنبه کلاس ها شروع میشن. من اما انگار هنوز خسته م  آماده ی شروع نیستم... 

کارهای عقب افتاده ای دارم که دلم نمیخواد با خودم ببرمشون به سال ۹۹ ... مدام تو فکر انجام دادنشونم اما فقط فکر میکنم  پشت همه شون ایستادم و ورود بهشون واقعا برام سخت شده...

پوست، مو، ناخن ها و بدنم نیاز به مراقبت و رسیدگی دا
#موهبت_کامل_نبودن نوشته ی #برنی_براون کتابی است که به ما گوشزد می کند ناقص بودنمان را قدر بدانیم و به ما راهکار می دهد که چطور با خودِ واقعی مان زندگی خوبِ مدنظرمان را بسازیم و از دنیای فکر و خیالِ خودنبودن بیرون بیائیم..کتاب در ۱۰ سرفصل اصلی راه هایی برای نزدیک شدن به خود اصیل ارائه می دهد:.راهکار ۱ (پرورش اصالت) اگر خود واقعی مان نباشیم، هرچه تلاش هم بکنیم یک روز به بن بست می خوریم. این روز شاید فردا باشد شاید سال بعد، اما نهایتا می آید و خِفتِم

کتاب کابوک یک کتاب آخرالزمانی با محوریت بینایی است. 
داستان با مالوری آغاز می شود که او و دو فرزندش چهار سال گذشته در خانه ای تنها زندگی کرده اند و حالا وقت آن رسیده تا یک سفر رودخانه ای خطرناک بیست مایلی را با قایقی انجام دهند. اما واقعیت این است که مالوری در دنیایی پر از موجودات زندگی می کند که دیدن آنها مردم را به جنون و خودکشی می کشاند. حالا مالوری مجبور است که ریسک کند و درحالی که چشمانشان را بسته اند تنها با تکیه بر قوای شنوایی خود و فر

دانلود بازی Brass Brigade Troop Command برای کامپیوتر
| بازی تیپ نظامی: جنگ جهانی دوم |
| نسخه PLAZA |
| نسخه جدید Brass Brigade Troop Command-PLAZA به همراه تمامی DLCها جایگزین شد… |

Brass Brigade Troop Command بازی کم‌حجم جدیدی در سبک سری بازی‌های اکشن می باشد که در سال 2019 توسط Henry Kucab ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. بازی کامپیوتری جدیدی که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر داریم، یک شبیه‌سازی جذاب و سرگرم‌کننده از نمای سوم شخص است که شما را با ابع
بحثی بین ما و همکارمان پیش آمده و ناگهان از کوره در می‌رویم و فریاد می‌زنیم.
به همسرمان حرف‌هایی می‌زنیم که بعداً قادر به دفاع کردن از آن نیستیم.
همه این‌ها، یعنی ما قادر نیستیم وقتی که خشمگین می‌شویم، خودمان را کنترل کنیم و همین ماجرا، ریشه‌ی بسیاری از مشکلات ماست.
راه‌هایی برای کنترل این حالت وجود دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.
۱. قبل از صحبت کردن، فکر کنید.
خیلی اوقات براحتی حرف‌هایی می‌زنیم و خیلی زود هم از گفتن‌شان پشیمان می‌
اواخر آذر ماه که شوهرعمه ام فوت شد، توی اون گیرودار و وسط مجلس ختم، یکی از اقوام تماس گرفته بود و از مامانم خواهش کرده بود که من به جای دخترش فاینال کانون زبان رو شرکت کنم. مامان که مثل من نمیدونست فاینال ها آنلاین شدن، گفته بود ما توی چنین وضعی هستیم و الان تهران نیستیم. اون قوم هم توضیح داده بود که نیازی به حضورتون نیست و این هم کد ملی، باتشکر، خداحافظ. :| من؟ قطعا نمیتونستم و نمیخواستم روی مامانم رو زمین بندازم و به شرکت توی فاینال اجبارا و ا
با این حال اگر ریزش مو بیشتر از این مقدار باش یا در صورتی که موهای شما بصورت تکه ای و موضعی دچار ریزش شوند، این امر میتواند نشان از آغاز ریزش موی غیرطبیعی باشد. این عارضه در خانم ها و آقایان و در سنین متفاوت به وجود می آید. با این حال دلایل ریزش مو را به صورت زیر عنوان می کنند.
مبتلا شدن به بیماری یا اعمال جراحی
باردار شدن
برخی از بیماریهای مزمن مانند تیروئید کم کار
درمان دارویی مانند شیمی درمانی
استرس های ناشی از عوامل روحی و احساسی
درصورتی که
اعزام سه کاروان سلامت به مناطق روستایی زرند
سرپرست جمعیت هلال احمر زرند از اعزام سه کاروان سلامت به مناطق روستایی زرند طی شش ماهه دوم سال 97 در زرند خبرداد.

به گزارش ندای زرند به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرند، به مناسبت هفته هلال احمر خنجری فرماندار شهرستان زرند با سرپرست، کارکنان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان زرند دیدار کرد. 
"حبیب الله خنجری" در این دیدار این نهاد را بزرگترین موسسه غیر ولتی و غیر انتفاعی در جمهوری اسلام
ژنگ کایزی (لی ییفنگ) نمی تواند از دوست دختر همسایه خود پشتیبانی مالی کند یا برای مراقبت از بیمارستان مادرش هزینه کند. بعد از اینکه طرح های درآمدزایی او خراب شد ، او مجبور می شود در یک بازی خطرناک Rock، Paper، Scissors روی یک باند لوکس که توسط اندرسون شیطانی (مایکل داگلاس) اداره می شود ، شرکت کند. برنده شدن بدهی های کایزی است. از دست دادن فکر کردن در مورد لخت نیست.در حال حاضر به عنوان Kaiji: The Ultimate Gambler ، سریال مانگا Nobuyuki Fukumoto فیلم Ultimate Survivor Kaiji فیلم برداری ش

خواص گلاب

خواص گلاب بسیار زیاد است که به مرور به آن اشاره خواهیم کرد.  قرن‌هاست که مردم از گلاب استفاده می‌کنند و دیگران را نیز به استفاده کردن از آن تشویق می نمایند. از فواید بی شمار گلاب می‌توان به قابلیت ضدعفونی کنندگی، درخشان کنندگی پوست و از بین بردن لک صورت اشاره کرد.

گلاب را می توان معجزه طبیعت نامید خواص و فواید بسیاری در این عصاره قرار دارد که در درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها می تواند موثر باشد. ا

خواص گلاب

خواص گلاب بسیار زیاد است که به مرور به آن اشاره خواهیم کرد.  قرن‌هاست که مردم از گلاب استفاده می‌کنند و دیگران را نیز به استفاده کردن از آن تشویق می نمایند. از فواید بی شمار گلاب می‌توان به قابلیت ضدعفونی کنندگی، درخشان کنندگی پوست و از بین بردن لک صورت اشاره کرد.

گلاب را می توان معجزه طبیعت نامید خواص و فواید بسیاری در این عصاره قرار دارد که در درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها می تواند موثر باشد. ا
وقتی دچار اضطراب و نگرانی می شویم، سلامتی ما نیز دستخوش تغییراتی می شود ،که جبران ناپذیر است ،و انسان را به سمت بیماری و پیری می کشاند. اضطراب و استرس ۷ سال از عمر آدم را بر باد می‌دهد و بقیه را به کامش تلخ می‌کند. اما گویی در دنیای امروزه با این زندگی‌های پرتنش به خصوص در شهرهای بزرگ اضطراب و استرس جزو جدایی‌ناپذیر از زندگی روزمره است و باید به نوعی با آن کنار آمد. استرس یکی از بیماری‌های جدی زمانه‌ی ماست. خوشبختانه این روزها روش‌های متعد
نوستراداموس

"نوستراداموس" برای سال 2020 پیشگویی‌هایی دارد که از جمله مهم‌ترین
آنها وداع یک پادشاه پرسابقه با تاج و تخت و مرگ یک رهبر در قاره آمریکاست.

پیشگویی‌های "نوستراداموس" پیشگو و اخترشناس فرانسوی قرن شانزدهم همواره مورد توجه رسانه‌ها و محافل خبری بوده است.
با وجودی که بین دو مقوله "پیش بینی" و "پیشگویی"
تفاوت زیادی وجود دارد و "پیش‌بینی" بر اساس داده‌های علمی بوده و"
پیشگویی" فاقد چنین پشتوانه‌ای است و بسیاری به پ
سلام و صبح بخیر به همه دوستان و همراهان عزیز. درواقع باید بگیم همسفران زندگی. اگه دقت کنین یه عده آدم همزمان با هم تو این دنیا زندگی میکنن و بعد دیر یا زود از این دنیا میرن و نوبت میرسه به نسل بعدی.
مقرر شده ما با هم همسفر این دنیا باشیم و تمام مراحل رو با هم طی کنیم.
به شدت از این مقوله جنگی که حرفش کم و بیش هست میترسم. اصلا نمیدونم داریم به کدوم سمت میریم ولی دلم نمیخواد بچه م تو محیط پرتنش بزرگ بشه. دلم نمیخواد آدمها ناراحت باشن و اینهمه تو عذاب
نکاتی درباره ملکه زنبور عسل
ملکه
زنبور عسل را چقدر میشناسید؟ آیا حرف هایی که درباره طول عمر، تغذیه و
حاکمیت زنبور ملکه در بین عموم گفته می شود، حقیقت دارد؟ برخی می‌گویند که
ملکه زنبور عسل مهم‌ترین عضو کندو است. واقعیت این است که درست همانند
شرکت‌های تجاری محل کار ما، در کندو نیز هیچکس از جمله ملکه، غیرقابل تعویض
نیست.
چند ملکه زنبور عسل در هر کندو وجود دارند؟
به استثنای دوره‌های کوتاه در زمان آمادگی یا به تعویق انداختن حرکت
گله‌ای اع
مقدمه:
تقریبا هر روز همه ما در معرض رفتارهایی هستیم که ممکن است، باعث ایجاد عصبانیت و خشم در ما شود. در این شرایط کنترل خشم و پرخاشگری می تواند از بروز رفتارهای ناهنجار و ناگوار جلوگیری کند. به همین سبب لازم دانستیم تا شما را با چند نمونه از راههای کنترل خشم و پرخاشگری آشنا کنیم. 

روش های کنترل خشم و پرخاشگری
موقعیت های استرس زا، محیط های پرتنش و رفتارهای ناهنجار عمده دلایل تحریک آمیز برای وقوع عصبانیت و بروز خشم می باشند. اکثر ما این موقعیت
این شاید یکی از قابل تشخیص ترین ریت های گیتار در موسیقی محبوب باشد - شش شش نت یکسان که بعد از آن یک چهارم پایین می آید. اما جلسه ضبط فیلم بدست آمده از فیلم که زیرنویس فیلم "Under Pressure" را ایجاد کرد ، پر از تنش بین دیوید بووی و ملکه ، به ویژه فردی مرکوری بود.
برایان می ، گیتاریست ملکه ، در سال 2017 به مجله MOJO گفت: "فرد و دیوید شاخ ها را قفل کردند." اما این زمانی است که جرقه ها پرواز می کنند و به همین دلیل بسیار عالی به نظر می رسید. "
نه تنها آهنگ 1981 به یک حکم ج
خانم C.J. Walker چه کسی بود؟خانم C.J. Walker پس از رنج از بیماری پوست سر که منجر به ریزش موی خودش شده بود ، خطی از محصولات موی آفریقایی آمریکایی را اختراع کرد. وی با سفر به سراسر کشور محصولات خود را با ارائه سخنرانی و تظاهرات تبلیغاتی تبلیغ کرد و سرانجام آزمایشگاه های مادام C.J. واکر را برای تولید لوازم آرایشی و آموزش زیبایی فروشان تأسیس کرد.
کسب و کار او باعث شد که او به یکی از اولین زنان آمریکایی تبدیل شود که یک میلیونر خودساخته شد. او همچنین به دلیل تلا
خانم C.J. Walker محصولات تخصصی مو را برای مراقبت از موهای آفریقایی آمریکایی ایجاد کرد و از اولین زنان آمریکایی بود که یک میلیونر خودساخته شد.خانم C.J. Walker چه کسی بود؟خانم C.J. Walker پس از رنج از بیماری پوست سر که منجر به ریزش موی خودش شده بود ، خطی از محصولات موی آفریقایی آمریکایی را اختراع کرد. وی با سفر به سراسر کشور محصولات خود را با ارائه سخنرانی و تظاهرات تبلیغاتی تبلیغ کرد و سرانجام آزمایشگاه های مادام C.J. واکر را برای تولید لوازم آرایشی و آموزش ز
سلام دوستان در این مطلب میخوام شما رو با تاثیر گوش دادن آهنگ بر روح ور روان آشنا کنم، البتهشاید به نظر خیلی ها آهنگ هیچ تاثیری بر ارامش روحی نداشته باشه و خودم به شخصه این تاثیر رو احساس میکنم و همیشه هم احساس خواهم کرد.
مقاله ای که براتون اماده کردیم تاثیر موسیقی رو نشون میده امیدوارم از خوندن اون لذت ببرید.
حساس افسردگی و ناراحتی می کنید؟ دچار استرس زیاد شده اید؟ عصبانی هستید و یا اینکه ناامید شده اید؟ شما در هر حالی که هستید برای بهبود وضع
کودکان به طور طبیعی ممکن است تا پیش از شش سالگی رفتارهای پرتنش و پرهیجان از خود بروز دهند اما برخی کودکان از سایر همسالان خود بی‌قرارتر و بهانه‌جوتر هستند که به آنان کودکان پرنیاز یا بیش فعال گفته می‌شود. اغلب مشکلات آنان در زمینه‌های عاطفی، سازگاری‌های اجتماعی و پیشرفت‌های تحصیلی است که معمولا همیشگی و حل نشدنی است. در همین رابطه لیلا صادقی- روانشناس کودک و نوجوان در گفت‌وگویی، درباره ویژگی‌های کودکان بیش فعال و نحوه برخورد والدین ن
مقدمه:
تقریبا هر روز همه ما در معرض رفتارهایی هستیم که ممکن است، باعث ایجاد عصبانیت و خشم در ما شود. در این شرایط کنترل خشم و پرخاشگری می تواند از بروز رفتارهای ناهنجار و ناگوار جلوگیری کند. به همین سبب لازم دانستیم تا شما را با چند نمونه از راههای کنترل خشم و پرخاشگری آشنا کنیم. 

روش های کنترل خشم و پرخاشگری
موقعیت های استرس زا، محیط های پرتنش و رفتارهای ناهنجار عمده دلایل تحریک آمیز برای وقوع عصبانیت و بروز خشم می باشند. اکثر ما این موقعیت
معمولا کودکان به خوابیدن در کنار والدین خود عادت کرده‌اند و به همین دلیل تغییر مکان خواب یکی از بزرگ‌ترین معضلات پرتنش بسیاری از والدین و فرزندان است.
اغلب این جدایی با مقاومت کودک و اصرار والدین روبه‌رو شده و منجر به بروز رفتارهای نامطلوب می‌شود. گاهی اوقات در این جدال، برخی از والدین مستاصل می‌شوند و برای رهایی از ناراحتی، در مقابل کودک کوتاه می‌آیند و او را در تمایلاتش برای خوابیدن کنار آنها آزاد می‌گذارند و احساس می‌کنند شاید این
تاثیر گوش دادن به موسیقی بر روی مغز
اثرگذاری موسیقی بر روی افراد از زمان‌های گذشته کاملا به اثبات رسیده است. اگرچه روانشناسان و دانشمندان تحقیقات تازه‌ای برای تشخیص این اثرگذاری بر روی مغز انسان انجام داده اند. این مطالعات دقیق و جامع مطالب بیشتری را در مورد اثرات موسیقی بر عملکرد مغز نشان می‌دهد همچنین مشخص می‌کند که قوی‌ترین اثر موسیقی بر روی مغز در ناحیه‌‌ی حافظه می‌باشد. 
چه نوع موسیقی را باید گوش کرد ؟  
ـتحقیقات اخیر بر روی دانش
پیشگیری از سکته مغزیاز آنجایی که سکته های مغزی از جمله دلایل اصلی مرگ و میر هستند و روزانه افراد زیادی در سرتاسر دنیا به دلیل این حملات دچار مشکلات شدید شده و در نهایت جان خود را از دست می دهند، لازم است در این خصوص اقدامات پیشگیرانه ای انجام شود.
از جمله اقدامات پیشگیرانه ای که می توانید در خصوص کاهش خطر حمله ها و سکته های مغزی انجام دهید، می توانیم به اقداماتی نظیر ورزش کردن، کنترل فشار خون، کاهش کلسترول بد، دوری از تنش و استرس، داشتن رژیم
نقد کتاب «ملت عشق» و «کیمیا خاتون»

نشست
ویژه‌ی شهر کتاب هم‌زمان با روز بزرگداشت مولوی، به بررسی کارنامه‌ی
مولوی‌پژوهی در سال اخیر و دو کتاب «کیمیا: ‌پرورده‌ی حرم مولانا» نوشته‌ی
غلامرضا خاکی و «بی من مرو» نوشته‌ی اعظم نادری درباره‌ی کج‌فهمی‌ها از
زندگی، آثار و افکار شمس و مولانا اختصاص داشت و با ح
طراحی سایت برای مهدکودک نیاز به تخصص و ظرافت و مهارت در شناخت کودکان و والدین دارد. طراحی سایت برای مهدکودک باید نشان دهنده فضای شاد کودکانه باشد.

طراحی سایت برای مهدکودک
طراحی سایت برای مهدکودک حلقه اول برای شناخت و ایجاد اعتماد والدین برای سپردن فرزندانشان به شما است. زندگی در جامعه پرتنش امروز، گذراندن وقت با کودکانمان را دشوار تر از پیش نموده است.
تعهد ما نسبت به کار و پیشرفت شغلی نیاز به مکانی دارد که بتواند از فرزندان ما مراقبت کند. م
رانندگی در حالتی که نشانگر سوخت (گِیج بنزین) روی حالت تهی راحتی دارد پرتنش و تپش آور است، اما اگر شما غم از آن دسته رانندگان کنجکاوی هستید که می خواهید بدانید چه مسافتی را می توان در این حالت پیمود، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.نشانگر بنزین از آن دسته تجهیزاتی است که از دقت کافی برخوردار نیست. اگرچه این ایراد تا حدودی بوسیله سود راننده و خودرو است، اما باعث می شود درون طول سال مراجعه ی بیشتری بوسیله جایگاه های سوخت گیری داشته باشید و
فضای مجازی در کنار عوامل نظامی و اقتصادی امروزه به اهرمی برای جدال کشورها با یکدیگر تبدیل شده است. همین سال گذشته بود که درگیری سایبری کره شمالی و آمریکا نقش قدرت سایبری را در مجادلات بین کشورها مشخص کرد. شرکت "کلمبیا پیکچرز" یک فیلم با مضمون ضد کره‌ای می‌سازد، در پاسخ به این مساله هکرهای کره‌ای به ابر رایانه‌های این شرکت حمله و علاوه بر ایجاد اختلالاتی در آن تعدادی از فیلم‌های این شرکت را هم با خود به گرو می‌برند. این اتفاق باعث شد تا کلم
مشاوره آنلاین
اثرگذاری موسیقی بر روی افراد از زمان‌های گذشته کاملا به اثبات رسیده است. اگرچه روانشناسان
و دانشمندان تحقیقات تازه‌ای برای تشخیص این اثرگذاری بر روی مغز انسان انجام داده اند. این مطالعات
دقیق و جامع مطالب بیشتری را در مورد اثرات موسیقی بر عملکرد مغز نشان می‌دهد همچنین
مشخص می‌کند که قوی‌ترین اثر موسیقی بر روی مغز در ناحیه‌‌ی حافظه می‌باشد.

چه نوع موسیقی را باید گوش کرد ؟ 
ـتحقیقات اخیر بر روی دانشجویان زبان خارجی نشان
نقش خودباوری در موفقیت چیست؟

کسانی که موفق هستند بی گمان از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستند زیرا به کارهای خود و آنچه انجام می دهند باور دارند.
موفقیت آنها باعث نشده اعتماد به نفس پیدا کنند بلکه با اعتماد به نفسی که داشتند راههای رسیدن به موفقیت را یافته اند.
کسی که اعتماد به نفس دارد خودش را ارزشمند خواهد یافت و به خاطر آنچه دارد مانند مهارت ها و ویژگی هایش حس غرور بالایی دارد.
در نقطه مقابل اگر کسی اعتماد به نفس نداشته باشد فکر می کند
با توجه بر اینکه رفتارهای پرتنش و مخاطره آمیز در جامعه به دلایل مختلف از جمله مسائل اقتصادی و اجتماعی و سیاسی رو به گسترش است لذا این امور موجبات بروز دعاوی کیفری را در جامعه بیش از پیش آشکارتر می نماید لذا در اینجا قصد داریم مختصری در این خصوص مطالبی را بیان نماییم.
تعریف و شرح مختصری از دعاوی کیفری
در هر زمانی که در سطح اجتماع رفتاری اتفاق می افتد که به آن جرم می گوئیم دارای دو جنبه خواهد بود، یکی از این جنبه ها که مرتبط با جامعه بوده و رابطه
اولین تریلر برای فیلم The Invisible Man در نوامبر سال 2019 منتشر شد و طرح بسیار زیادی را در زمان کوتاه خود به نمایش می گذارد. این تریلر با ایجاد سهام شروع می شود - یک زن رابطه ای ناسازگارانه برقرار می کند ، همسر سابق خودکشی می شود و او را به ثروت می گذارد ، و خواست وی تصریح می کند که نمی توان او را از نظر روحی ناتوان اعلام کرد. این زمانی است که تریلر با وحشی تدریجی وحشت را شماره گیری می کند. ترس و وحشت از یک راه کوچک شروع می شود ، زیرا سسیلیا (الیزابت ماس) شرو
سلام
قبلا در مورد انواع خانواده تعددی گفتیم و گفتیم اصل بر تک همسری است . ان شاء الله امروز در مورد نوع واکنش ها و آسیبها و مزایای هر نوع از خانواده ها صحبت می کنیم.

حالت اول آقا مخفیانه همسر دوم می گرفتند.
این نوع زندگی تعددی آسیب زا ترین حالت است.
میزان طلاق و افسردگی در این خانواده بالاست. بویژه همسر اول و فرزندانش.
مرد معمولا در این خانواده اقتدار لازم ، که لازمه زندگی تعددی است، رو نداره 
 چرا که مرد حالا از واکنش زن اول و یا از هم پاشیدگی ز
در حال حاضر رویکرد های مدیریت موسسات نیکوکاری به دو دسته‌ مکانیزه و سنتی تقسیم می شود. به‌عبارتی مؤسسات نیکوکاری ای هستند که همچنان به‌صورت سنتی و محلی اداره می‌شوند و مؤسساتی هستند که فعالیت و حوزه گسترده‌تری دارند و ترجیح می دهند به‌صورت مکانیزه، مؤسسات خود را مدیریت کنند. اما مؤلفه‌هایی که این دو رویکرد مدیریتی را متفاوت می کنند چه چیزهایی است و چه عواملی باعث می‌شود که یک مؤسسه نیاز به مکانیزه‌سازی را درک کنند؟
۱. حوزه نیکوکاری:
ا
در حال حاضر رویکرد های مدیریت موسسات نیکوکاری به دو دسته‌ مکانیزه و سنتی تقسیم می شود. به‌عبارتی مؤسسات نیکوکاری ای هستند که همچنان به‌صورت سنتی و محلی اداره می‌شوند و مؤسساتی هستند که فعالیت و حوزه گسترده‌تری دارند و ترجیح می دهند به‌صورت مکانیزه، مؤسسات خود را مدیریت کنند. اما مؤلفه‌هایی که این دو رویکرد مدیریتی را متفاوت می کنند چه چیزهایی است و چه عواملی باعث می‌شود که یک مؤسسه نیاز به مکانیزه‌سازی را درک کنند؟
۱. حوزه نیکوکاری:
ا
ضعف اعصاب چیست؟
ضعف اعصاب و اصطلاح آن نخستین بار توسط "جورج میلر‌برد" روانپزشک و عصب شناس آمریکایی در سال ۱۸۶۰ مطرح شد.
براساس نظرات وی علت ضعف اعصاب ، فرسودگی عصبی است که ناشی از تخلیه‌ی سلول عصبی از ذخیره مواد غذایی اش است و این تخلیه بر اثر استرس هایی، چون کار اضافی ایجاد می‌شود.
بیماری ضعف اعصاب به دو صورت بروز می‌کند
در یک نوع، ویژگی اصلی، شکایت از خستگی فزاینده پس از تلاش ذهنی است که اغلب همراه با کاهش نسبی در عملکرد شغلی یا توانایی
بسم الله الرحمن الرحیم

(سلام. اول از همه میخواستم تشکر کنم بابت همه مشورت هایی که به من دادید. کامنت ها رو خوندم و از کمکتون استفاده کردم. در نهایت یک کانال تو ایتا زدم و به دلایلی از زدن پیج اینستا فعلا منصرف شدم. اینستا به دلیل امکان ارتباط در کامنت ها برام جذاب بود که به هرحال فعلا کنار گذاشتمش تا بعد چی پیش بیاد. آدرس کانال ایتا همون آدرس سابق کانال در تلگرامه heavenlywife  رو که سرچ کنید احتمالا پیداش میکنید. فعلا هم تنها عضوش خودم هستم :) ان شا

برای کودکی که نمیتواند به آرامی بنشیند و توجه کند، بزای مدرسه آماده شود و در کلاس یا خانه تمرکزش را حفظ کند مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد. اما این علایم همیشه به اختلال بیش فعالی- نقص توجه ربط داده نمی­شوند، مشکل شاید اضطراب باشد! اضطراب ممکن است حالتی ارثی باشد، و این حالت چندان غیر معمول نیست. در معیار تشخیصی DSM-IV-TR 4% کودکان از اضطراب جدایی رنج می­برند و 5 % از مردم از اضطراب عمومی در سراسر زندگی شان رنج می­برند.( و بسیاری از این افراد اضط
کمردرد یک مشکل شایع است که می‌تواند در کار و زندگی شخصی فرد اختلال ایجاد کند. خوشبختانه، بسیاری از داروهای خانگی برای تسکین درد کمر دردناک هستند.
کمردرد یک مشکل گسترده است و باعث ناتوانی در کل بدن می‌شود. حداقل 80 درصد از بزرگسالان حداقل یک بار در زندگی خود کمردرد را تجربه خواهند کرد.
افراد همچنین می‌توانند در مناطق دیگر کمر از جمله قسمت میانی کمر، دردی را تجربه کنند.
عضلات کمر و ستون فقرات بخش اعظم وزن بدن را پشتیبانی می‌کند. فرد برای حرکا

مسلما هر یک از فضاهای خانه با دیگری تفاوت دارد، البته شاید در ظاهر همگی یک شکل باشند اما تفاوت در ماهیتشان است. احساس حاکم بر اتاق خواب 
شما نباید شبیه هیچ یک از فضاهای دیگر باشد، چون اتاق خصوصی ترین فضا و یا
 بهتر بگویم خلوتگاه دنج شماست. فرار از یک روز پرتنش و رسیدن به آرامش
 باید یک اتفاق معمولی در اتاق خواب باشد. اما آیا یک اتاق خواب کوچک هم می
 تواند زمینه را برای رسیدن به این آرامش فراهم کند؟ پاسخ من به این سوال
 مثبت است! اتاق خواب ک

مسلما هر یک از فضاهای خانه با دیگری تفاوت دارد، البته شاید در ظاهر همگی یک شکل باشند اما تفاوت در ماهیتشان است. احساس حاکم بر اتاق خواب 
شما نباید شبیه هیچ یک از فضاهای دیگر باشد، چون اتاق خصوصی ترین فضا و یا
 بهتر بگویم خلوتگاه دنج شماست. فرار از یک روز پرتنش و رسیدن به آرامش
 باید یک اتفاق معمولی در اتاق خواب باشد. اما آیا یک اتاق خواب کوچک هم می
 تواند زمینه را برای رسیدن به این آرامش فراهم کند؟ پاسخ من به این سوال
 مثبت است! اتاق خواب ک
چسب دوطرفه قابلیت اتصال یا چسباندن بیشتر چیزها را به یکدیگر دارد ، میتوان به جرات گفت یکی از پر کاربردترین چسب های حال حاضر در جهان همین چسب می باشد.

در مواقعی که می خواهیم یک آئینه را به طور دائم به دیوار نصب بصورتی که هیچ قابی ندارد و موجب شکستن آن با پیچ نشویم یا قصد برپایی یک نمایشگاه فرش چند روزه و به طور موقت را داریم یا اگر بخواهیم بدون استفاده از میخ یک قاب عکس را به دیوار بزنیم و بعدا بخواهیم آن را جابجا کنیم (بدلیل اینکه صاحب خانه ما
آخرین اخبار ایران و جهان 

سقوط پهپاد رژیم‌ صهیونیستی در غزه

» خبرگزاری مهر ۱۹۷۰-۰۱-۰۱ ۰۴:۰۰:۰۰

» چک‌های برگشتی داروخانه‌ها در ۲ ماه کرونایی

» رای مشروح کمیته استیناف در خصوص تیم‌های سپاهان و پرسپولیس رسما اعلام شد

» دعا و اعمال شب و روز چهارم ماه رمضان

» معترضان لبنانی علیه سیاست‌های مالی و پولی تظاهرات کردند

» بیانیه باشگاه استقلال درخصوص حاشیه‌های اخیر/عکس

» برتری انتخاباتی بایدن در برابر ترامپ به ۶ درصد رسید

» ما
سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) به پایان رسیده و بعد از ۸ فصل مهیج و پرتنش، میلیون ها طرفدار این سریال در سراسر جهان بالاخره با پایان ماجراهای این سریال روبرو شدند. اکنون که بزرگ ترین، مهیج ترین و محبوب ترین سریال درام تاریخ تلویزیون به پایان رسیده چه سریال جدیدی می تواند جایگزین آن شود؟ با توجه به این که سریال های بسیار زیادی در راهند، پاسخ های متنوعی می توان به این سوال داد. اما در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با ۱۰ سریالی آشنا کنیم که ج
۱. حوزه نیکوکاری:
ا
۱. حوزه نیکوکاری:
ا
تعریف سخت رویی :
۱ـ سخت رویی ریشه در فلسفه وجودی دارد ۰مقیاسی است که میزان تمایل فرد را به ایجاد پیوند با خویشتن و جهان بیرونی نشان می دهد ( کاسا ، مورتیا کا  ۱۹۶۶ ص۲)
۲ـ ترکیبی از باورها در مورد خویشتن وجهان است که از سه مولفه تعهد ،کنترل و چالش تشکیل شده
۳ـ نشان دهنده درک فرد از حهان پیرامون و توانمندی او در اتخا ذ تصمیم ها ی مو ثر و کار ساز تر شخصی است۰ (کاسا ،مورتیا کا  ۱۹۶۶۰ ص۲)
در سالهای اخیر سوزان اولت (کو با سا ) و سالوا تعهدی در یک سلسله پژو
معاملات اتوماتیک – نکات مثبت و منفی استفاده از ربات‌های معامله‌گر
مزایا و معایب ربات در فارکس تایم: مزیت‌های استفاده از ربات‌های معاملاتی واضح است و اولین عنصر زمان است. در این فرایند ما یک ربات را بصورت 24 ساعته فعال می‌گذاریم و خودمان به کارهای دیگر می‌پردازیم.
برای
افتتاح حساب در بروکر فارکس تایم  fxtmاینجا را کلیک کنید.
یک فرد، متاسفانه نمی‌تواند 24 ساعته معامله کند. یک معامله‌گر در این مواقع می‌تواند به تست کردن دیگر سیستم‌های معا
همشهری/ در سالی که به‌طور مداوم اخبار فوری درباره خشونت و مرزبندی در جوامع از رسانه‌ها می‌شنویم و همگان در این فضای خشن در تلاشند تا هویت خود را حفظ کنند، نویسندگان شناخته شده و نویسندگانی که به‌تازگی به‌خاطر آثارشان در میان کتابخوان‌ها شناخته شده‌اند با داستان‌هایی از عشق متعالی، رویارویی شجاعانه با قدرت و اتفاقات تاریخی که نباید آن‌ها را فراموش کرد، به میانه این بحث‌ها و جدل‌ها آمده‌اند و کتاب‌هایی نگاشته‌اند که ما با مطالعه آ
بازی Days Gone در عین دربرداشتن دنیایی جذاب و پرشده از خطرات هولناک، به هیچ عنوان آن اثر کم‌وبیش کاملی نیست که طرفداران پس از این همه صبر، از Bend Studio می‌خواستند.با گیمها همراه باشید.
قدم گذاشتن به درون بازی‌هایی همچون Days Gone که در برخی جنبه‌ها کاملا موفق بوده‌اند و در عین حال به سبب رنج بردن از برخی عیوب غیر قابل انکار، از رسیدن به جایگاه یک بازی عالی و تماما لایق ستایش بازمی‌مانند، همیشه پرشده از احساس دوگانگی است. مخصوصا وقتی با اثری طرف با
صحنه از The Breaker Upperers
همانطور که Thor: Ragnarok در سال 2017 به مخاطبان جهانی اثبات کرد ، و همانطور که آنچه ما در سایه ها و شکار برای ویلدرپول انجام می دهیم ، سالهای قبل فیلم های جدید زلاندر را نشان داد ، بیننده های خلاقانه تایکا ویتیتی ، نویسنده-کارگردان ، چشم اندازهای خلاقانه ، تایکا ویتیتی ، بدون درنگ نحوه حضور او در یک پروژه فیلم دیگری که استعدادهای ویتیتی را اثبات می کند ، فیلم The Breaker Uppererers 2019 است که وی در کنار نویسندگان ، کارگردانان و بازیگران اصلی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

???????????? ????????????????????????????????????