نتایج جستجو برای عبارت :

ظالم و مظلوم + سالگرد عروسی

گریه بر مظلوم،فریاد مقابل ظالم

#امام_خمینی (ره) : 

امام حسین با عده کم همه چیزش را فدای اسلام کرد، مقابل یک امپراطوری بزرگ ایستاد و(نه) گفت. بچه ها و جوانهای ما خیال نکنند که مسأله،مسأله ملت گریه است ،این را دیگران القاء کردند به شماها که بگوئید ملت گریه. آنها از همین گریه ها می ترسند برای اینکه گریه ای است که گریه بر مظلوم است،فریاد مقابل ظالم است. صحیفه نور،جلد 10،صفحه 31
بیانات امام خمینی(ره) در جمع علمای غرب تهران
مورخ:1358/07/30

بسم الله الرحمن الرحیم
 : «لا تَظْلِمُونَ وَ لا تُظْلَمُونَ» (بقره/279) :نه ظلم بکن، نه زیر بار ظلم برو. حدیث داریم روز قیامت به ظالم و مظلوم گیر می‌دهند. به ظالم می‌گویند: چرا ظلم کردی، به مظلوم می‌گویند: چرا زیر بار ظلم رفتی؟ هشت سال دفاع مقدس، معلوم شد که برنده چه کسی است؟
ادامه مطلب
دل مظلوم که بشکند، شاید در این دنیا دادرسی نداشته باشد! اما خداوند، در دنیایی دیگر و جوری دیگر، از ظالم حساب پس می گیرد! او را به خاک سیاه می نشاند. چیز کمی نیست! شکستن دل، حق الناس است. وخداوند از حق الله و حق النفس می گذرد، اما از حق الناس هرگز!..
هوالرئوف الرحیم
بحث دیروز با مامان سر ماجرای خطی که رو صورت رضوان افتاده، به جایی رسوند من رو که به خودم بگم:
حتی مامان بابا هم ممکنه ازت مواظبت نکنن.
فقط خودت هوای خودتو داشته باش.

من هیچ مشکلی با گذشته م ندارم
فقط اونجایی که جای ظالم و مظلوم عوض میشه حرصموووو در میاره
او ظالم بود 
دیگر شُده بود عادت ما
دیگر جایِ شکایتی انگار نبود
در بین مردم فقط به اندازه ی حرف و حدیثی جای داشت و نقل غیبتها 

کم کم، کم کم
زندگی که جریان داشت
بُرد با خودش به دنبال جریانِ ...نبودن.. 

..... و دیگر واقعا نبود
هیچ حسی هم انگار نبود و انگار مینمود به نبودن نیز
انگار....

عِـــشق.. 

شده است طعمه ی حرف
حرفِ دوست داشتن 
و انگاری از هوس

...ادامه دارد..
او ظالم بود
و عشق سکوت کرد به حُرمتش 
برای بقایی انفرادی 
اما
فقط بقاء..

او بهان
آهنگ ظالم ظالم کردی

معنی آهنگ ظالم ظالم ابراهیم

متن فارسی آهنگ ظالم ظالم ابراهیم تاتلیس

متن اهنگ ظالم ظالم تاتلیس

ترجمه اهنگ ظالم ظالم تاتلیس

ترجمه آهنگ ظالم ظالم ابراهیم تاتلیس

ترجمه اهنگ ظالم تاتلیس
اهنگ کردی ظالم ئوی ئوی

بسم الله الرحمن الرحیم
بیان قرآن پیرامون دفاع
قرآن راجع به دفاع می‌فرماید : «لا تَظْلِمُونَ وَ لا تُظْلَمُونَ» (بقره/279) :نه ظلم بکن، نه زیر بار ظلم برو. حدیث داریم روز قیامت به ظالم و مظلوم گیر می‌دهند. به ظالم می‌گویند: چرا ظلم کردی، به مظلوم می‌گویند: چرا زیر بار ظلم رفتی؟

هشت سال دفاع مقدس، معلوم شد که برنده چه کسی است؟ این دفاع مقدس یک مشت آیات را برای ما تفسیر کرد.
ادامه مطلب
دانلود اهنگ ظالم دنیا سالم دنیا
دانلود اهنگ ظالم دنیا محسن لرستانی
دانلود آهنگ ظالم دنیا ظالم دنیا
دانلود اهنگ ظالم ای دنیا از عبدالرضا حصاری

دانلود آهنگ ظالم ای دنیا
دانلودآهنگ ظالم دنیا
دانلود اهنگ ظالم دنیا ناصر یعقوبی
اهنگ ظالم دنیا علی براتی
اخیرا معاون آموزش و پرورش استان در جلسه ای که در بابل برگزار شده بود گفتند : آموزش و پرورش در جامعه مظلوم است.
مظلومیت آموزش و پرورش بر کسی پوشیده نیست اما خدمت این بزرگوار باید عرض کرد که در همین آموزش و پرورش، افراد ظالم هم وجود دارند و علیرغم اطلاع متولیان شهرستانی و استانی از ظلم ظالم، آب از آب هم تکان نخورد!
زیبنده آموزش و پرورش نیست که در عین مظلومیت ، ظالمانی را هم پرورش بدهد!
اهنگ کردی ظالم هوی هوی بی حالم هوی هوی
اهنگ کردی ظالم هوی هوی ناراحتم هوی هوی
دانلود اهنگ کردی ظالم اوی اوی

دانلود اهنگ کردی ظالم ئوی ئوی

دانلود آهنگ گشتیار عمر ظالم هوی هوی
دانلود اهنگ گشتیار عمر ظالم هوی
اهنگ کردی ظالم هوی هوی بیحالم هوی هوی
دانلود آهنگ ظالم اوی اوی
اعتراف وزیر ، معاون رئیس جمهور و شهردار اسبق تهران یعنی آقای محمد علی نجفی در خصوص قتل همسرش را از تلویزیون دیدم! ظاهری آرام ، ساکت و مظلوم می نمود ! اما باطن وحشتناک و سیاهش هیچ سنخیتی با ظاهر آرامش ندارد!
لیبرال ها اینگونه اند! ظاهری مظلوم و باطنی ظالم دارند!!!
دانلود اهنگ کردی ظالم ئوی ئوی

اهنگ کردی ظالم هوی
آهنگ کردی ظالم اوی اوی

دانلود اهنگ کردی زالم ئوی ئوی
دانلود اهنگ گشتیار عمر ظالم هوی
دانلود آهنگ ظالم اوی اوی بی حالم اوی اوی
دانلود آهنگ کردی ظالم اوی اوی اوی
دانلود ریمیکس ترکی ظالم ظالم ابراهیم تاتلیس Download Remix İbrahim Tatlıses - Zalim Zalim با متن آهنگ ظالم ظالم ریمیکس.دانلود اهنگ آذری ابراهیم تاتلیسس ظالم ظالم با کیفیت عالی و متن ترانه. دانلود آهنگ ترکی ابراهیم تاتلیسس ظالم ظالم. همراه با ریمیکس آهنگ ظالم ظالم .

با گلین موزیک به روز باشید دانلود تمامی آهنگ های روز

گلین موزیک

برای دانلود آهنگ مورد نظر کلیک کنید
دانلود اهنگ کردی زالم ئوی ئوی
دانلود اهنگ زالم ئوی ئوی
دانلود اهنگ کردی ظالم ئوی ئوی گشتیار عمر

دانلود آهنگ ظالم اوی اوی
اهنگ کردی ظالم هوی
دانلود اهنگ کردی له داخی زمانه به فرمیسکم تینوی
اهنگ کردی ظالم هوی هوی
اگر انسان دارای همه اعضاء و اجزاء باشد، او انسانی کامل به شمار می رود و تفاوتی نمی کند که او ظالم باشد یا مظلوم، با سواد باشد یا بی سواد و...
ولی آیا انسانیت انسان، و آنچه که شرافت و کمال انسانی نامیده می شود نیز این گونه تعریف می شود ؟

وَ اقْدَمُوا عَلَى اللَّهِ مَظْلُومِینَ وَ لَا تَقْدَمُوا عَلَیْهِ ظَالِمِینَ. (خطبه 151)
ترجمه: و بر خدا مظلوم وارد شوید و نزد او ظالم نروید.

توضیح:
یک مسئله مهم و حیاتی وجود دارد؛ در روزگاری وحشیانه که همه می‌خواهند گرگ باشند و انسان یا باید گرگ باشد یا گرگ‌ها او را بخورند، راه‌حل چیست و چه باید کرد؟
نظر رایج و عوامانه این است که بهتر است گرگ باشیم تا اینکه گرگ‌ها ما را بجوند. ولی این دیدگاه آشکارا باطل است. از نظر امام علی (ع) اگر واقعا ب
سریال ترکی استانبولی ظالم دوبله فارسی
دوبله فارسی تا قسمت (78)داخل کانال قرارداده شد
سریال: استانبول ظالم
محصول:ترکیه
زبان:ترکی + دوبله فارسی
سال انتشار:2019
⭐️امتیاز:6 (302 رای)
کیفیت : 480p
سبک:درام
بازیگر:Mine TugaySera KutlubeyBahar Sahin
خلاصه داستان سریال استانبول ظالم : شعاری که سریال کارش رو باهاش شروع کرد این بود ” هیچ کس در مورد گناهی که باهاش امتحان نشده معصوم نیست
ادامه مطلب

سکوت جایز نیستمحمدآصف عطایىمظلوم از ماده ظلم، به معناى ستمدیده است و به کسى که مورد بیدادگرى قرار گرفته و به حق و حقوقش، تعدى و تجاوز شده، اطلاق مى شود. در قرآن کریم، کلمه مظلوم، یک بار آمده است آنجا که مى خوانیم:« ... وَ مَن قُتِلَ مظلُماً فقد جعلناهُ لولِیه سُلطاناً؛ سوره اسرا ایه 33و آن کس که مظلوم کشته شده است براى ولى اش سلطه [حق قصاص] قرار دادیم.»در آموزه هاى دینى، همان گونه که از ظلم و ستمگرى، به شدت اعلام انزجار شده، از تن داده به ظلم و س
تبریک سالگرد در ازدواج یکی از مهمترین واکنش هایی است که زن و شوهر در این روز باید نسبت به یکدیگر از خود نشان دهند . ممکن است در این روز از طرف دوستان و آشنایان نیز به زن و شوهر تبریک گفته شود . تبریک سالگرد در ازدواج میتواند در کیفیت های مختلف و در موقعیت ها و مکان های متفاوتی اجرا شود . و این امری است که به ذوق و سلیقه ی افراد و همچنین میزان اهمیت این موضوع از نظر آن ها بستگی دارد . نباید فراموش کرد که به یاد داشتن تاریخ سالگرد زندگی مشترک بهترین
در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام (ره): این جاذبه بی نظیر امام بزرگوار ناشی از چیست؟ خدا مختصات شخصیتی و موهبتهایی را به او داده بود که در کمتر کسی در این حد جمع میشود. امام، انسانی بود شجاع، باحکمت و باتدبیر، پارسا و پرهیزکار، دلبسته به خدای بزرگ و ذکر الهی، ظلم ستیز، طرفدار و حامی مظلوم، استکبار ستیز، عدالتخواه، صادق با مردم و اهل مجاهدت دائم در راه خدا. هر کسی با این خصوصیات باشد، دلها به سمت او جذب میشود.
از کشیک دیشب بگم براتون که خیلی خوب و خلوت بود. ساعت ۱:۳۰ صبح رفتم پاویون یه کم استراحت کنم که دیدم یکی از اینترنهام نشسته داره عین ابر بهار گریه میکنه! رفتم کنارش نشستم میگم چی شده؟ میگه هیچی و دوباره قلپ قلپ اشکش میاد بچه م! میگم نیدل استیک شدی؟ میگه نه خانوم دکتر. میخندم و با شیطنت میگم شکست عشقی؟ وسط گریه ش میگه نه خانوم دکتر. میگم پس چی شدی تو دختر؟ میگه هیچی و به گریه ش ادامه میده.
اینترن هم کشیکش یه آقا بود. صداش کردم پشت در پاویون. میگم چرا
بیشترین چیزی که دلم میخواد،اینه که یه دادگاه برگزار بشه به قضاوت عادلترین قاضی حاضر و اتفاقا و آدمای زندگیم از سه سال پیش تا بحال به قضاوت گذاشته بشن.
بیشتر از همه،خودم!
حداقل بفهمم کجا من مقصر بودم و کجا بقیه.
حقیقتا این روزا نمیتونم بفهمم و اینکه آدم نتونه بفهمه ظالم بوده یا مظلوم،یا چه درصدی از هرکدوم،عذاب بزرگیه.
ترجیح میدادم بخاطر کارهای بدم تنبیه بشم؛نه اینکه ندونسته تو این برزخ اسیر باشم تا نمیدونم کی.
این اولین باره که نمیتونیم تشخی
مظلوم نمایی به معنای قربانی نشان دادن خود می‌باشد که می‎‌تواند علتی برای مقابله با دیدگاه دیگران باشد و معمولا برای جلب توجه صورت می‌گیرد. همچنین می‌تواند معانی وعلل مختلفی نیز به همراه داشته باشد که بسته به ویژگی‌های شخصیتی و روانی فردی که این رفتار را انجام می‌دهد متفاوت است. در ادامه این مقاله به توضیحات بیشتری در رابطه با مقوله مظلوم نمایی آورده ایم و مطالعه آن می‌تواند برای شما مفید باشد. 
برای دریافت مشاوره در زمینه بهبود رواب
بازیگران و داستان سریال استانبول ظالم
سریال ترکی استانبول ظالم در ژانر درام ساخته شده است و هم اکنون از کانال دی ترکیه در حال پخش است و البته به زبان فارسی هم دوبله شده است. نویسنده این سریال Sırma Yanık است که قبلا سریال فضلت خانم را هم کار کرده است. کارگردان این سریال Cevdet Mercan و تهیه کننده آن Şükrü Avşar است.
زمان پخش سریال استانبول ظالم
این سریال روزهای دوشنبه ساعت 8 شب از کانال دی ترکیه پخش می شود و هر قسمت آن حدود 130 دقیقه است که قرار است در شبکه جم
غزل پُست مدرن بنام « نامردِ پیروز ؛ مظلومْ خلاص » از اینجانب « پاسبان پارسی »
عذاب روی سَرم خراب شدچیزی به مانند این نیستنامردی بیداد میکنه توو شهرنامرد شخص بَدی نیست؟
×××
وجه مشترک ، منافع و پولشده برای همه مشخصتوی زندگی سَرَک میکشهبنامِ حقِ پاکِ مقدس
×××
بگذار آرام و آسوده باشدشخصِ نامرد مخالفِ هدفآزادی برای او همیشه مهیاستتوی خیابان بار میکند و میکشد عَلَف
×××
مظلوم‌ها چوب سادگی را میخورندبه چی میان آمد این دفتر؟حکایت‌ها همچنان باقی

خلاصه داستان و بازیگران سریال استانبول ظالم
سریال استانبول ظالم  محصول سال 2019 در ژانر درام است. این سریال به کارگردانی Cevdet Mercan، نویسندگی Sırma Yanık و تهیه کنندگی Şükrü Avşar از Canal D turk پخش می شود. نویسنده این سریال، قبلا سریال فضیلت خانم را هم نویسندگی کرده است.
زمان پخش سریال
سریال استانبول ظالم روزهای دوشنبه ساعت 20 به وقت Turky از Kanal D پخش می شود که هر قسمت آن 130 دقیقه می باشد. تکرار این سریال روز بعد ساعت 21 از همین شبکه است.
بازیگران سریال
Fikret Kuskan د
متن و جملات تبریک سالگرد عشق و آشنایی
I love you more and more every second I set my eyes on you. Happy anniversary my dear husband
هر ثانیه ای که چشمانم به تو می افتد بیشتر و بیشتر عاشقت می شوم، سالگرد عشق مون مبارک شوهر عزیزم!

You are the finest, loveliest, tenderest, and most beautiful person I have ever known، Happy dating anniversary
تو بهترین، دوست داشتنی ترین، مهربان ترین و زیباترین کسی هستی که تا به حال شناخته ام، سالگرد اولین دیدارمون مبارک!

هرگز لبخند روی صورتت، در آن روزی که به تو سلام دادم و تو جواب سلامم را دادی فرامو
ظلم میکرد ولی هیچوقت نمیگفت آدم ظالمی است اما فعل ظلم بودآدمها هیچوقت خودشان را ظالم نمینامند حتی ظالمترینهاراستی آدم ها چرا ظلم میکنند؟؟! ظلم میکند تا به او ظلم نکنندچون قبلا به او ظلم شده؟یا شاید ظلم کردن برای هر کس درجه ی متفاوتی دارد؟!شاید هم ظلم میکنند چون فکر میکنند کسی که به او ظلم میکنند مظلوم نیستینی میتواند از خودش دفاع کند؟پاسخ هر از این ها چه اهمیتی داردوقتی در نتیجه همه و همه با هر دین و قومیتی میداند ظلم گناه است و ظلم میکند به
...واقعیت این است که نبردِ حقیقی میان ستم‌پیشه و ستم‌دیده است، زیرا‌که ستم شکل‌های گوناگونی دارد. گاهی ظلم حالت شخصی دارد؛ کسی دیگری را می‌زند، شوهری همسرش را می‌زند، برادری برادرش را می‌زند و یا شخصی به همسایه‌اش آزار می‌رساند. این نبرد‌ها شخصی است. گاهی ستم ویژگی دیگری می‌یابد. استعمار ستمی سیاسی است و استعمار‌گران به مردم ستم می‌کنند؛ آزادی و سرزمین و وطنشان را غصب می‌کنند. این چیز‌ها را گاهی به کمک سیاست غصب می‌کنند و گاهی به ز
احیاء مدینه فاضله از منظر تولی و تبری:

《《تفاوت مومن و کافر 》》 پیش زمینه فکری؛ انسان فطرتا مظلوم(حق)و ظالم(باطل)را می شناسد و دینش تولی(دوستی با دوستان خدا)و تبری(دشمن داشتن دشمنان خدا یعنی دروغگویا و حرام خواران)است. پیش زمینه فکری؛ ابتداء بدان انسانها از دو عالم آفریده شده اند یک؛ عالم علیین که مومنان از این عالمند. دوم عالم سجین که کافران از این عالمند،که این از آیه ۱۷۹سوره اعراف معلوم است. نکته ویژه؛ 《《《منافق و کافر در تمام اهدافشان،
نمیدونم من از دید اطرافیان آدم بسیار مرموز و شیادی هستم !!!! سال قبل کسی بهم گفت " بیش از حد مظلوم نمایی میکنی؟ " شاید حق با اون بوده و هست !!! من فقط مظلوم نمایی میکنم و هیچ خبری از درد و ناامیدی نیست !! یا یکی دیگه بهم گفت تو دو سوم ت توی زمین ! شاید حق با اون هاست ولی نمیدونم من فقط میخوام خودم باشم یعنی من با درد بی حوصله ام و نمیتونم بخندم وقتی درد دارم ...شاید هم حق با کس دیگری ست باید پارک مو عوض کنم
به نام خدا
رهبر معظم انقلاب در سخنرانی تلویزیونی در پایان محفل انس با قرآن کریم در اول رمضان المبارک 1441 در مورد اعتماد نکردن به ستمگر و ظالم فرمودند :
"«لا تَرکَنوِّا اِلَی الَّذینَ ظَلَموا»؛(سوره‌ی هود، بخشی از آیه‌ی ۱۱۳) به کسی که ستمگر است، به ظالم اعتماد نکنید، گرایش پیدا نکنید -«رکون» یعنی میل پیدا کردن و گرایش پیدا کردن و اعتماد به او کردن- به آدم ظالم اعتماد نکنید. نتیجه‌ی اعتماد کردن به ظالم همین میشود که شما می‌بینید دولتهای مسلما
روزها مظلوم نیستند؟ به نظر من چرا. بیشترشان فراموش می‌شوند. چند روز
تکراری و عین هم باید بگذرد تا یکی در این میان، بشود روزی که درش دانشگاه
قبول شدی، عاشق شدی یا عزادار شدی؟ اصلا در مجموع، چند روز از یک زندگیِ
شصت‌ساله یاد آدم می‌ماند؟ هرچند اگر عمر به شصت برسد سال‌ها و دهه‌ها هم
احتمالا گم می‌شوند. من فعلا دلم به حال روزهایم می‌سوزد که چطور تلف
می‌شوند و از یادم می‌روند. از طرفی هم خوش به حال ما، که هر فکر کوتاه و
هر خواب ناخوشی را
عمه ها دو تاشون قصد مهاجرت از شهرمون رو دارن و میخوان برن تهران و فقط خدا میدونه که این چقدر عجیب و احمقانه ست برای خواهرایی که اگه یه روز همدیگه رو نبینن دیوانه میشن
عمه هام هیچوقت محبوبم نبودن چون یه فاصله ای رو با من و خونوادم حفظ میکردن و یه حرص آشکاری نسبت به ما داشتن 
نمیدونم که دلیلی برای این بدخواهی وجود داشت یا نه!
من اصولا زیاد به آدم بدا حق میدم چون میدونم که همه ی ما یه قسمت پلید داریم که کافیه حس کنه که حق داره نمایان شه کافیه احساس
دومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم نوید صفری سخنران: حجت الاسلام سید حسین مومنی مداح: کربلایی محمدحسین پویانفر کربلایی مقداد حسین زاده زمان: پنج شنبه، ۷ آذر ماه ۱۳۹۸ از نماز مغرب و عشاء مکان: تهرانپارس، خیابان استخر، بوستان ششم غربی، مسجد سید الساجدین علیه السلام #شهید_نوید_صفری @Rasoulkhalili 
خیلی وقته دنبال یه متن هستم برای امروز خودم
دلیلی برای پیروی نکردن از هر کسی
خیل جواب ها به مغز آمد اما خروجی قابل بیان، خیر
 تا این متن از شهید مظلوم بهشتی را خواندم... 
"جامعه اسلامی جامعه فضولهاست نه بره ها"
♦جامعه اسلامى جامعه هوشیارها و زبان‏دارهاست. جامعه اسلامى جامعه مردم فضول است؛ نه از آن فضولهایى بیجا و نه زبان‌‏دار، به این معنا که بره نیست. جامعه بره‌‏ها نیست؛ جامعه آدمهاست.
♦آدمی‌ که انتقاد می‌‏کند و در کار همه دقت می‌‏کند.
داستان کامل قسمت ۸۱ سریال ترکی استانبول ظالم
قسمت 81 سریال ترکی استانبول ظالم داستان کامل + خلاصه داستان

سریال ترکی استانبول ظالم یکی از سریال های محبوب و پر طرفدار است که داستان اپیزود های مختلف آن را روی وبگاه قرار می دهیم. امروز هم نوبت اپیزود هشتاد و یکم این مجموعه است

بغض های جمیله به چه خاطر بود؟ در قسمت 81 استانبول ظالم
عضلات بدنش به شدت درد گرفته و می‌لرزند.
جمره که بغض کرده به آگاه می‌گوید چشم های ندیم جور دیگری نگاه می‌کنند. آگاه
سلام
یه 22 مرداد دیگه و یه سالگرد دیگه...

سالگرد امسال ولی خیلی جالب و متفاوت بود...
همون محل قرار اول... و دیدن آشنایی دوووور... از بیست سال قبل... به غایت آشنا و نزدیک... انگار که امروز...

و همه ی حضور در مکان رو به خودش متعلق کرد... و دقایقی خوشی سپری شد...
و در برگشت، مایحتاج جشن و مهمان ناخوانده و قصه های پیچیده ای که حکماً حکمتی دارند....

نهمین سالمون مبارک
هدیه سالگرد ازدواج چه چیزی می تواند باشد؟ چه طور یگانه ترین کادو را طی روز سالگرد ازدواجمان به همسرمان کادو بدهیم؟ این سوال های دقیقا سوالاتی هست که ممکن است برای هریک از شما دوستان عزیز پیش بی آید و ما قصد داریم تا در‌این مقاله به همگی سوال ها شما در مورد خرید هدیه سالگرد وصلت جواب دهیم . با کادو آنلاین یادمه همراه باشید .
کادو یگانه سالگرد تزویج
تزویج دقیقا یکی‌از شایسته ترین اتفاقات معاش هر انسانی می باشد که هیچوقت از ذهنش منزه نمیشود . و
در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، همزمان با سراسر کشور ، خادمیاران آستان قدس رضوی به همراه مردم ولایت مدار و انقلابی مینودشت به خیابان ها آمده و ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تجدید بیعت با امام خامنه ای (مدظله العالی ) یاد و خاطره سردار سرافراز اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را هم گرامی داشتند.
دوست دارید بدانید چرا اینقدر فحش دادن در ایران زیاد شده و چرا مردم عادی کمتر به هم فحش می دهند و بیشتر فحش دادن مواقعی است که یک ایرانی جایگاه بالاتری نسبت به ایرانی دیگر دارد و فحش می خورد؟ پس با من همراه باشید و بقیه رو بخونید:

سوال شماره 1: برای خیلی افراد جای تعجب دارد که چرا ایرانیها فحش می دهند؟

پاسخ به این سوال در پاسخ به سوالی دیگر نهفته است ...

سوال شماره 2: چرا فلسطینی ها در برابر صیهونیست ها سنگ پرتاب می کنند؟

اکنون برای اینکه به
بسم الله الرحمن الرحیم

شهید شاهرخ ضرغام فرزند صدرالدین متولد ۱٣٢٨/۱۰/۱ شهر تهران
کسی که در ٣۱ سال عمر خود زندگی عجیبی را رقم زد. از کودکی
با بدن درشت و پهلوانی اش، خلق و خوی پهلوانان را داشت. از 
دشمن ظالم و یار مظلوم بود. در دوازده سالگی پدر خود را از دست
داد. در جوانی بخاطر هیکل درشت اش به سراغ ورزش کشتی رفت
قهرمان جوانان، نایب قهرمان بزرگسالان، دعوت به اردوی تیم ملی
کشتی فرنگی و... از عناوینی بود که نشان از موفقیت شاهرخ در
ورزش کشتی داشت. اما
اعتماد مظلوم بر وعده های ظالم، کشنده تر از توپ و شمشیر است

+و نه آنم که به پوسته علم اکتفا کنم و مغز آن را رها کنم. رسالتم را همان رسالت رسول الله و در ادامه آن می دانم. می خوانم که روزی زنجیر اوهام و خرافات از عقل انسان بردارم و آن ها را از چاه بردگی برهانم.

+برای این رسالت باید چون رسول باشی؛ عقل کل و لب الالباب؛ رئیس حکما و اسوه تقوا. اگر چنین نباشی، خلق الله را به خود خوانده ای، نه به خدا.

بخشی از گفتگوی میان «شیخ مرتضی انصاری» و «سید جم
فرزندم
جنسِ محبت به مظلوم با جنسِ محبت به مقتدر، متفاوت است...
انسانهای مظلوم (ضعیف) محبتی از جنس ترحم در انسان بر می انگیزانند
و انسانهای مقتدر محبتی از جنس عشق در انسان بر می انگیزانند...
و انسانهای مقتدرِ مظلوم (مستضعف) هر دو احساس را در انسان برمی انگیزاند...
و اقتدار و عزت جز در سایه حق و ولایت حق حاصل نمیشود...
علت اینکه انسانهای مقتدر از خلق الله دلبری میکنند این است که ابتدا از خدا دلبری کردند... و همین موجب اقتدارشان هم میشود...
فرزندم بکوش
 یک سال از تاسیس تیمی به نام HACUBE می گذرد.
در این یک سال که برای مردمان عزیزشهرمان و استانمان تدریس می کنیم لحضات خوب و بدی داشته ایم ، اما توانستیم پیشرفت کنیم و اکنون که برای شما می نویسم ما یک تیم آموزشی 4 نفره هستیم که به افراد مختلفی تدریس کرده ایم ، حتی کلاس های رایگان هم داشته ایم . دوست دارم به مناسبت سالگرد تاسیسمان کلیپ زیر ار از چکیده فعالیت های HACUBE در سال گذشته ببینید.
ویدیو را از لینک پایین دانلود نمایید.
چکیده فعالیت های ما در سال گذ
اورخان صالح ظالم
دانلود آهنگ ترکی ظالم از اورخان صالح
Orxan Saleh – Zalım
دانلود آهنگ ترکی اورخان صالح به نام ظالم
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و ۳۲۰

دانلود آهنگ جدید اورخان صالح به نام ظالم

.:( دانلود تمامی آهنگ اورخان صالح ):.

کانال تلگرامی مدیس موزیک
https://t.me/medismusic
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت مدیس موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
بین مردم معروف بودند به عشق ورزی و دوستیخودمم کم و بیش تو برخوردام به چشم دیده بودمبعد مدتی دوتایی اومدن خونه مونشوهره آهی کشید و با حال شکایت یه نگاهی به زنش کرد و یه نگاهی به من:نمیدونی همین زن ظلمی کرده که تا حالا احدی به من نکرده!!در میان تعجب من که ای بابا! اینها هم با هم مشکل داشتند و ناکسا اونجور فیلم بازی میکردند که ادامه داد:سه ساعت تمام مجبورم کرد در راهرو یک در دو متری بدون لحظه ای استراحت راه برم و راه برممات ومبهوت و حیران داشتم همی

اولین سالگرد شهادت شهید محمد مهدی لطفی نیاسر، شهید راه نابودی اسرائیل
همراه با اجتماع عظیم جوانان عاشورایی

سخنران: حجت الاسلام و المسلین حاج علیرضا پناهیان
مداح: حاج مرتضی طاهری
جمعه 23 فروردین  1398 ، بعد از نماز مغرب و عشا
مسجد مقدس جمکران ، شبستان کربلا

اولین سالگرد شهادت شهید محمد مهدی لطفی نیاسر، شهید راه نابودی اسرائیل
همراه با اجتماع عظیم جوانان عاشورایی

سخنران: حجت الاسلام و المسلین حاج علیرضا پناهیان
مداح: حاج مرتضی طاهری
جمعه 23 فروردین  1398 ، بعد از نماز مغرب و عشا
مسجد مقدس جمکران ، شبستان کربلا
به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی - خبری تاریخ تطبیقی؛
در روایت‌های سیره، تاریخ و حدیث آن‌قدر نعل وارونه زده‌اند که حساب ندارد؛ در آن‌ها چنان نموده‌اند که قاتل را مقتول، ظالم را مظلوم، شب را روز و روز را شب نشان داده‌اند.
پاک‌ترین و پارساترین صحابه‌ای چون ابوذر، عمار، حُجربن‌عَدی را مردمی تبهکار، سفیه و اخلالگر معرفی کرده، کسانی چون معاویه، مروان‌بن‌حَکَم، ابوسفیان و زیاد را افرادی پاک، مبرّا و مرد خدا شناسانده‌اند!
آن‌قدر در حدیث
به گزارش خبرنگار پایگاه تحلیلی - خبری تاریخ تطبیقی؛
در روایت‌های سیره، تاریخ و حدیث آن‌قدر نعل وارونه زده‌اند که حساب ندارد؛ در آن‌ها چنان نموده‌اند که قاتل را مقتول، ظالم را مظلوم، شب را روز و روز را شب نشان داده‌اند.
پاک‌ترین و پارساترین صحابه‌ای چون ابوذر، عمار، حُجربن‌عَدی را مردمی تبهکار، سفیه و اخلالگر معرفی کرده، کسانی چون معاویه، مروان‌بن‌حَکَم، ابوسفیان و زیاد را افرادی پاک، مبرّا و مرد خدا شناسانده‌اند!
آن‌قدر در حدیث
بیشتر بودن گناه کسی که ابتداء
شروع به فحّاشی کرده
عن أبی الحسن موسی علیه السلام فی رجلین
یتسابّان فقال: البادی منهما أظلم، و وزره و وزر صاحبه علیه ما لم یتعذر إلی
المظلوم ـ و در نقل دیگر آمده ـ «ما لم یعتدّ المظلوم»۱
امام کاظم سلام الله علیه در مورد دو مردی که همدیگر را سبّ می کردند فرمودند: کسی
که اول شروع کرده ظالم تر است، و گناه خودش و گناه مظلوم به گردن اوست مادامی که
از مظلوم عذر خواهی نکرده باشد. و در نقل دیگر آمده «مادامی که مظلوم تعدّی ن
دکتر احمد فلاح
دکتر احمد فلاح در سال ۱۳۴۲در شهر بندرانزلی در خانواده مذهبی پا به عرصه هستی نهاد پدر ایشان از بازاریان وکسبه معتمد مردم بودند وضعیت متوسط زندگی ایشان و به دلیل مذهبی بودنش همیشه در پی گرفتن حق مظلوم از ظالم بودند به همین دلیل بعد از پایان تحصیلات متوسطه تصمیم به خواندن رشته حفوق شدند و توانستند که مدرک دکتری خود را در رشته حقوق گرایش جزا و جرم شناسی اخذ کنند و یکی از پذیرفته شده های بی چون و چرای قوه قضاییه در واحد بازرسی قضا
همزمان با سالگرد ازدواجشان کتابشان هم چاپ شد! سالگرد ازدواج ابوالفضل رفیعی و خانم دهقانی و چاپ کتاب «دریادل» را می‌گویم! به همین مناسبت جهت تقدیم کتاب به خانواده این قهرمانان به منزلشان رفتیم.ورودی راه‌پله‌ها فرزندان و نوه‌های شهید خوش‌آمدگویی می‌کردند که یک آن تصویر قاب عکسی توجه‌ام را جلب کرد. قاب عکسی که مرا به وجد آورد. عکس مادر شهید بود که کنارش نوشته بود «خوش آمدی پسرم»..وارد منزل شدیم! حال شخصیت‌های کتاب روبه‌رویمان نشسته بودن
طرح لایه باز جدید اعلامیه سالگرد مادر اعلامیه یکمین سالگرد درگذشت ، اعلامیه لایه باز اولین سالگرد ، طرح آگهی سالگرد مادر ، طرح جدید اعلامیه ترحیم مادر طرح آگهی ترحیم مادر آگهی لایه باز ترحیم مادر لایه باز هفت مادر لایه باز سومین روز درگذشت

دسته بندی
فایل های لایه باز و PSD

فرمت فایل
zip

حجم فایل
14934 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
1

برنامه مورد نیاز فتوشاپ
قابل ویرایش با فتوشاپ
فرمت فایل psd
رزولیشن 300
تعداد فایل یک عدد psd

نوزدهمین سالگرد تنها شهید روستای بنه عباس بخش آب پخش،شهید جهان آوازه،با حضور مردم و مسئولان برگزار شد.
امام جمعه آب پخش،فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش،مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بخش آب پخش،بسیجیان پایگاه شهدای آب پخش و بسیجیان پایگاه شهید آوازه روستا و شورای اسلامی روستای بنه عباس  و خانواده معظم شهید آوازه از افراد حاضر در این مراسم معنوی بودند.

ادامه مطلب

بسم الله

بیشتر بودن گناه کسی که ابتداء
شروع به فحّاشی کرده
عن أبی الحسن موسی علیه السلام فی رجلین
یتسابّان فقال: البادی منهما أظلم، و وزره و وزر صاحبه علیه ما لم یتعذر إلی
المظلوم ـ و در نقل دیگر آمده ـ «ما لم یعتدّ المظلوم»۱
امام کاظم سلام الله علیه در مورد دو مردی که همدیگر را سبّ می کردند فرمودند: کسی
که اول شروع کرده ظالم تر است، و گناه خودش و گناه مظلوم به گردن اوست مادامی که
از مظلوم عذر خواهی نکرده باشد. و در نقل دیگر آمده «مادامی که م
برای منی که رشته دوران دبیرستانم ریاضی-فیزیک بود و رشته دانشگاهم مهندسی عمران، کمی عجیب به نظر می رسید که در آن جلسه باشم. شاید بهترین زمان بود که فهمیدم تو این کشور هیچ چیزی سر جای خودش نیست!!
من به عنوان نماینده و ناظر فنی شرکت با رئیس اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی و کارشناس ارتوپد فنی آن اداره دور یک میز نشسته و با لحن نسبتا تندی از تولید داخل حمایت می کردم!
لب کلام اینکه آبی از این دوستان گرم نمیشه و تولید داخل همچنان مظلو
این سوال برام پررنگ تر می‌شه که چرا قدیس‌نمایی باید حکومت رو بخواد، وقتی که حتی حدس بزنه به جماعتی زیر پرچمش ظلم می‌شه، اصلا چرا سنگ نجات‌دهنده رو به سینه بزنه؟البته این سوال‌هام اگه اون صفت قدیس‌نما توشون نبود پاسخ راحتی داشت، مثلا خیلی راحته بفهمی چرا یک فرد با ساختن یک امید، یک دورنمای موهوم، به مردم حکومت می‌کنه. چون این راحت ترین راه برای مکیدن جماعته، آرمانی نه قابل دستیابی و نه شفاف، بل متکی به زمانی نامعلوم. مشخصه چرا حکومتی که
هوالرئوف الرحیم
امشب با رضا پولهای کادوئی دخترک و رضوان رو تبدیل به طلا کردیم. 
امشب که شب سالگرد ازدواجمون هست، خیلی چشم گردوندنم گوش تیز کردم ببینم حواسش هست یا نه. که نبود. 
طلا نمی خوام ازش. فقط دلم می خواد یادش باشه. دلم می خواد این روز رو گرامی بداره. مطمئنم که اصلا یادش نیست. چون وقتی شنید یه هفته دیگه روز معلمه، شکه شد و گفت" ا چه زود رسید". وگرنه یه اشاره ای هم به این مناسبت می کرد.
حالا منم باید ببینم تا صبح چند هزار بار بیدار میشم و می تو

اینک که به یاری مزدا تاج شاهی بر سر گذاشته‌ام اعلام میکنم که تا روزی که من زنده هستم و مزدا توفیق سلطنت را به من میدهد دین وآیین و رسوم ملت هایی که من پادشاه آنها هستم را محترم خواهم شمرد و نخواهم گذاشت که حکام و زیر دستان من، رسوم ملت هایی که من پادشاه‌شان هستم یا ملتهای دیگر را مورد تحقیر قرار بدهند یا به آنها توهین نمایند.
من از امروز که تاج سلطنت را به سر نهاده‌ام تا روزی که زنده هستم هرگز سلطنت خود را بر هیچ ملتی تحمیل نخواهم کرد و هر مل
در فلسفه مدت شش سال نزد حکیم و فیلسوف معروف وقت، مرحوم آقا سید حسین بادکوبه متوفای 1318 شمسی تلمذ می‌کردم. «وقتی به درس ایشان رفتم دیدم همان استادی است که به دنبال او می‌گردم.» مرحوم بادکوبه ای برای اینکه مرا به طرز تفکر برهانی آشنا سازد و به ذهن فلسفی من تقویت بخشد امر فرمود به تعلیم ریاضیات بپردازم و به دستور معظم له به درس مرحوم سید ابوالقاسم خوانساری که ریاضیدان زبردستی بود حاضر شدم.|علامه طباطبایی|

مردم چهار دسته اند:  1. گروهی که در تم
به نام خدای مهدی (عج)

امام زمان عج: فرمان ما به یکباره وناگهانی فرا می رسد ودر آن زمان توبه وبازگشت برای کسی سودی ندارد وپشیمانی از گناه کسی را از کیفر ما نجات نمی بخشد.منبع:بحارالانوار ج ۵۲، ص ۱۷۶قرآن کریم: آیا انتظار دارند ناگهان ساعت قیامت فرا رسد! هر آیینه علائم قیامت بسیاری آشکار شده و چون قیامت بیاید (در آن حال)تذکر و پند گرفتنشان چه فایده ای آید؟منبع:سوره محمد(ص)  آیه18،بازنشر:http://www.afsaran.ir/link/1073443http://mehrdadz.blog.ir/post/129http://hadinet.ir/view/post:8317331http://w
علی انصاریان که در نقش شهیدرضایی مجد در حال نقش آفرینی است در سالگرد شهادت این شهید در اینستاگرامش پستی منتشر کرد.

، علی انصاریان بازیکن اسبق پرسپولیس که در نقش شهیدرضایی مجد در حال نقش آفرینی است با انتشار پستی در اینستاگرامش به سالگرد شهادت شهید رضایی مجد اشاره کرد و نوشت:سلام...امروز سالگرد شهادت مردیه که مثل همه رفیقاش مرد بود مرد...شهید رضایی مجد که به خاطرش خیلى سالها لیگ به اسمش بود وهست و من فقط اسمشو شنیده بودم همین... وقتى قرار شد ن
خداوند گفته به والدین تون نیکی کنید، حالا تکلیف اون هایی که مورد ظلم والدین شون قرار میگیرند چیه؟، دیگه بدبخت تر از کسی که والدینش هم بهش ظلم کنند وجود نداره، دیگه ظلم غریبه پیشکش،  آیا فقط آق والدین وجود داره یا آق ولدین هم وجود داره، به نظرتون خداوند برای این جور مواقع چه تعبیری اندیشیده؟
این درسته که مثلا پدر مادرتون حتی اگر شما رو زد و کشت باز هم حق نداریم چیزی بگیم، خداوند که اینقدر دقیقه و کوچکترین کار خیر و شر ما رو میبینه و حساب میکنه
بنام خدا. 
با سلام و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای همگی. همانطور که همه می دانید فردا سالگرد عروج ملکوتی همسر عزیزم است، سال گذشته در چنین شبی که پر از خاطرات تلخ است شریک زندگیم را از دست دادم و تا ابد داغدارش شدم. نمیخواهم روضه بخوانم و اوقاتتان را آشفته کنم ،می دانم که بی ذکر مصیبت هم دلتان سرشار از غم و اندوه است ولی برای حضرت سیدالشهدا و مصائب حضرت زینب بگریید.
بینهایت ممنونم که در یکسال گذشته با مهربانی، شریک درد و غم ما بودید و امیدوارم د
امیرالمومنین علی علیه السلام

ز خورشید گردون فراتر منم من
که خاک کف پای حیدر منم من

سزد گر ملک لب گشاید به مدحم
که مداح مولای قنبر منم من

علی (ع) آن که گر پرسی از وی که هستی
بگوید که ساقی کوثر منم من

نگهبان دین دست حق روح قرآن
رسول خدا را برادر منم من

مسیحا شود زنده با یک نگاهم
که جان عزیز پیمبر (ص) منم من

به دریای طوفانی دهر کشتی
به کشتی توحید لنگر منم من

به پیغمبران رهنما در بلاها
به ختم رسل یار و یاور منم من

چه بالاتر از این چه نیکوت
بباردیده گریان بقیع مظلوم است/درون باغ بهشتش چهارمعصوم است/به روز هشتم شوال چه کرده است دشمن/نشان جرم وجنایت درآن چه معلوم است/برای مزدرسالت چه کینه هابردند/حریم پاک ولایت درآن که معدوم است/برای تربت مادر چه گریه هاداریم/همیشه شیعه مولازدیده مغموم است/حسن به زهرجفاشان زخون دل بارد/وصی احمد وحیدر به زهرمسموم است/نشان کرببلا هم درآن بود سجاد/جفابه باقرو صادق همیشه محکوم است/برای روزظهوری که مرهم زهراست/دعای شیعه ورهبر زقلب مرسوم است/
میدونین تو آدمای اطرافم زیاد دیدم کساییو که همیشه خودشونو بازنده و مورد ظلم واقع شده و بیچاره میدونن و همیشه انگشت اتهامشون سمت دیگران و یا شرایط محیطیه...و متاسفانه این رفتارشون نشات گرفته از بی مسئولیت بودنشونه و به واسطه این رفتارشون همیشه خدا سعی میکنن به وظایفشون بنداز گردن دیگه...حالا تو روابط کاری و یا ارتباطات رسمی یجورایی میشه با این موضوع کنار اومد ولی نقطه تاریک ماجرا اونجاست که با این آدما بخوای وارد رابطه عاطفی بشی...به قدری اذی
دشمنت کشت ولی نور تو خاموش نشد آری آن جلوه که فانی نشود نور خداست نه بقا کرد ستمگر، نه بجا ماند ستم ظالم از دست شد و پایه مظلوم بجاست زنده را زنده نخوانند که مرگ از پی اوست بلکه زنده است شهیدی که حیاتش ز قفاست دولت آن یافت که در پای تو جان داد ولی این قبا راست، نه بر قامت هر بی سر و پاست تو در اول سر و جان باختی اندر ره عشق تا بدانند خلایق که فنا شرط بقاست 
فؤاد کرمانی
 بسم الله الرحمن الرحیم
بعضی از علمای اسلام عمری میگویند طبق فرموده عمر کسی که بر علیه خلیفه حتی اگر فاسق و ظالم باشد قیام‌کند به مرگ جاهلیت مرده است
طبق این فتوی
عایشه و طلحه و زبیر و معاویه و عمروعاص و مروان حکم و بعضی دیگر از اصحاب پیامبر رحمت به مرگ جاهلیت مرده اند
چگونه علمای اسلام عمری مقام اصحاب پیامبر پایین می آورند...
هیچ دقت کردین، الان بچه های این دوره که گریه میکنن مامانشون براشون میخونه:گریه نکن جان دلم، ️بچه خوب و خوشگلم،️ گریه کنی چشمای تو پف میکنه میاد جلو، ️قرمز و بد نما میشه،️ نم نمی تا به تا میشه،️ به جای گریه خنده کن،️صورت خود تابنده کن
- اما زمان ما، وقتی که گریه میکردیم مامانمون میخوند:گریه نکن زار زار، میبرمت بازار(یا لاله زار) میفروشمت چهارهزار(قیمتها متفاوت بود)، چهار هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی
یعنی اولا که میفرختنموندوما که فحش یادمون

کودک در ایران، مظلوم‌ترین قشر است، که نه زبانی برای اعتراض دارد، نه دلسوز واقعی برای دلسوزی کردن. شاید او تنها مظلومی باشد که همدست ظالم نیست. (همین عکس‌هایی که بدون اجازه از آن‌ها در صفحات مجازی از آن‌ها منتشر می‌کنیم، نمونه‌ای از ظلم ما و زبان قاصر آن‌ها در اعتراض به آن‌هاست)اولین دروغی که پدر و مادر به فرزند خود می‌گویند این است که -با به دنیا آوردن او- به او می‌گویند: «ما می‌دانیم چگونه باید تو را بزرگ کنیم، ما می‌دانیم چطور با تو
استادم قیافه‌ی درهم و ناراحت و ناراضی منو که دید، قیافه‌ی مظلوم به خودش گرفت و گفت تو بگو چی کار کنیم؟ هرچی تو بگی. من فقط راهنماتم. تصمیمات رو تو باید بگیری. بگو چی میخوای؟ میخوای سابمیت نکنیم مقاله رو تو این کنفرانس و بذاریمش کنار؟ بگو بهم هرچی میخوای. هرچی بگی همون کارو میکنیم.
تفس راحتی کشیدم از اینکه این آپشن رو بهم داد و گفتم آره. سابمیت نکنیم برای این کنفرانس. 
برآشفته شد و گفت: اوکی! بیا مقاله‌ای رو که می‌تونه best paper award ترکش رو ببره سا
ما باید مواظب ایران خودمان باشیم.اگر مواظب ایران خودمان نباشیم دشمنان ایران کشور ایران را تصرف می کنند و از بین میبرند.ما باید مثل حاج قاسم سلیمانی شجاع باشیم و با دشمنان ایران بجنگیم. البته از کشورهای مظلوم هم دفاع کنیم مثل حاج قاسم سلیمانی.جلوی داعشی ها از ایران و کشورهای دیگر مظلوم دفاع کنیم مثل حاج قاسم سلیمانی.حاج قاسم سلیمانی کشور های زیادی را از دست داعش نجات داد. مثل لبنان و سوریه و عراق و فلسطین.حاج قاسم درست است شهید شد به دست آمریک
ویروسی آمده است که روبوسی و دست دادن را حرام‌تر کرده است، مرد با مرد، زن با زن، هیچ کس دست نمی‌دهد، هیچ کس دست دیگری را نمی‌گیرد، نه این که دستگیری‌ها هم تمام شده باشد، مردم خون جگر خورده‌اند، بازجوها خون مردم مکیده‌اند و این چنین هر دو با هم محرم خونی شده‌اند، دست‌بندها هم حلقه‌های این محرمیت شده‌اند. مسئولان می‌گویند جای نگرانی نیست، ما قبل از ویروس هم، با مردم دست نمی‌دادیم، ما همه دست به سینه و دست بوس سلطانیم. گه گاه هم اگر حجاب ا
یاد اون روزایی بخیر که بچه بودیم و خودمونو میزدیم به اون راه تا واقعا سوپرایز شیم..
از اینکه میگفتن نیا تو این اتاق، فعلا کار داریم اینجا...بعد هی دلت بال بزنه اون اتاق چه خبره و از فضولی بترکی اما  همه کنجکاویت برمیخوره به پشت درای قفل و آدمایی که تو اون اتاق یکاری میکنن که تو نباید بفهمی
اما کم کم درا باز میشه و میبینی اتاق تزیین شده از کاغذ های رنگی و بادکنک... و یه سفره ی تولد کوچولو
اون موقع رو ابرایی انکار رو ابرا بپر بپر میکنی..
کم کم هم مهمو
چن تا از آهنگاشو برام فرستاده بود. وقت نکرده بودم گوش بدم.الان که بازش کردم فضای موسیقیش جالب بود. کلا موسیقی به کنار، حرفای جالبی زده بود. ینی حداقل جای فکر کردن داشت. یا اگر هم خودش حرف عمیقی نزد جرقه‌ی یک سری فکر هارو توی ذهن من زد.
نمیخوام خیلی در موردش بنویسم چون هیچ تضمینی نیست که بعدا هم به آهنگاش گوش بدم ولی حداقل این برای من جالب بود:
تا وقتی ضعیف هستی مظلوم واقع میشی، وقتی قدرت داشته باشی ظالم خواهی شد. حالا این که این قاعده چقدر با اید
#مقتدر_مظلوموقتی می‌گیم رهبری مظلومه؛ از ناحیه لیبرال‌های غرب زده و متحجرین مقدس مآب تحت فشاره، یه عده فکر می‌کنند داریم به رهبری اهانت می‌کنیم یا ایشون رو تضعیف می‌کنیم، سریع موضع می‌گیرن که آقا چرا اینو میگید اتفاقا رهبری اقتدار داره!این عزیزان تحلیل‌شون غلط نیست و ما بهشون بی‌احترامی نمی‌کنیم ولی از سر محبت، از سر دلسوزی، از سر علاقه به ولایت فقیه و رهبری اینجوری میگن؛ وگرنه ما منکر اقتدار نظام نیستیم ولی مظلومیت رهبری و تحت فشار
بسم لله الرحمن الرحیم الحمد لله رب العالمین وصلی الله علی محمد و آله الطاهرین
خلاصه جلسه گذشته این شد که انسان در برابر ظلم دو رفتار دارد 
یا عکس العمل نشان می دهد و خودش ظلم می کند 
یا سکوت می کند حالا این سکوت یا از جانب خودش است که به او ظلم شده یا از جانب دیگران که به دیگری ظلم می شود و تماشا می کنند. من حیث المجموع هر سه دسته جزء ظالمین هستند
دعواهای خیابان تصادفات آتش سوزی های خانه و مغازه و ماشین و ... را شما نگاه کنید این اتفاقتی است که در
خرید هدیه سالگرد ازدواج یک بهانه مناسب برای ابراز عشق بین زن و مرد است.در شروع زندگی مشترک عشق و علاقه بین زن و مرد در اوج است.بعد از ادامه زندگی مشترک، زندگی دچار روزمرگی می شود.زن و مرد به یکدیگر عادت می کنند و عشق و علاقه کمرنگ تر از قبل می گردد.برای تجدید خاطرات دوران آشنایی باید کارهایی را انجام داد.این مناسبت یکی از بهانه هایی است که می توان عشق و محبت را به زندگی برگرداند.برای برگزاری یک سالگرد ازدواج عالی چند ایده جالب را به شما پیشنهاد
مراسم سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) با حضور مردم و مسئولین در مسجد النبی(ص) آب پخش برگزار شد.
به گزارش سفیر جنوب؛ امام جمعه آبپخش در این مراسم ضمن تسلیت  سالگرد ارتحال امام (ره) اظهار داشت: خبر عروج ملکوتی حضرت امام، بسیار ناگوار و حزن انگیز بود ولی انتخاب خلف صالح ایشان، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی، خبری مسرت بخش بود که موجی از امیدواری را در قلوب مردم بوجود آورد.
حجت الاسلام خداداد رضایی افزود: این
برای شفاء مریض  40 بار سوره حمد را به مقداری آب بخوانند و صدقه ای بدهند به فقیر و از او بخواهند دعا کند عافیت یابد((164)).

بسم الله الرحمن الرحیم

هرکه این سوره را فرائض بخواند فرشتگان و حیوانات و جمادات اززمین صاف و کوهها و سنگ و کلوخ
وغیر آن که در عالم باشد برای او گواهی دهند که او از نماز گزاران است در قیامت منادی از جانب رب
العزة بشهود ندا کند شما بر بنده ام راست گفتید من شهادت شما را قبول می کنم بنده مرا به بهشت
در آورید و اورا محاسبه می کنید
Yalan Oldu

anladım seni ben kaybetdim
hani ben bir ömür senindim?
hiç mi hiç sevmedin?
belkide görmedin
ne olur ne olur dön bana
hiç mi hiç sevmedin
belkide görmedin
ne olur ne olur dön bana
 yalan oldu yalan oldu
dilin bana tuzak oldu
beni yıktın yıktın zalim
herşeyimdin elin oldun
yalan oldu yalan oldu
dilin bana tuzak oldu
beni yıktın yıktın zalim
herşeyimdin elin oldun

دروغ بود

فهمیدم که تو رو از دست دادم
پس کو من یه عمر مال تو بودم؟
هیچ،هیچ عاشق نشدی؟
شایدم ندیدی
خواهش میکنم برگرد بهم
اصلا دوستم نداشتی؟
شایدم ندیدی
خواهش میکنم به من برگرد

دروغ شد (حرفات دروغ از آب در اومد)
زبونت بر
دلهره های خیابان وحید

نقد
رمان دلهره های خیابان وحید : ۱۸۰ صفحه درباره دفاع مقدس که کلمه ای از
غیرت خدایی، خباثت صدام، کفر آمریکایی ها، انقلاب و شهدا در آن نیست
نقد رمان دلهره های خیابان وحید ، نویسنده : محمدرضا مرزوقی

داستان از زبان یک کودک با سن ۵ تا ۷ ساله نقل می شود. اما واقعیت را
نویسنده مراعات نکرده؛ از زبان یک کودک چنان بزرگانه نوشته که نوجوان
۱۳ساله یا  بالاتر حوصله ی خواندن آن را دارد.کتاب دلهره های خیاب

عید غدیر برای هر کی نشون دهنده ی یه چیزه اونم امامت و ولایت علی (ع) عیدی که همه
شیعیان بخاطر امامت امام علی (ع) جشن میگیرن !
اما برای من این عید بجز این مورد تداعی کننده روزهایی است که مادر در کنار پدر بود چرا که
در این روز خاص و عید شیعیان سالگرد ازدواج مادر و پدرمم بود.
من  غدیر رو از همون بچگی بیشتر از هر عید دیگه ی  دوست داشتم یک علتش همین مناسبت مبارک بود.  
"همزمانی عید غدیر با سالگرد ازدواج مادرم و پدرم"
یادمه اون زمان ها مادرم روز عید غدی
سه روزه روی هم رفته ده ساعت خوابیده‌ام. از صبح جمعه تا حالا خشم و بغضم را خورده‌ام. یک سدی نشسته در راه گلوم که مامان معتقد است با مخلوط آب‌جوش و آبلیمو و عسل رفع می‌شود. از دیدن عکس پدری تکه‌تکه شده و تصور لحظه‌ی فهمیدن این خبر توسط فرزندانش دلم گر می‌گیرد. همان‌طور که خبر یخ زدن و کشته شدن پسران کولبر مریوانی را شنیدم و تصور لحظه‌ی فهمیدن این خبر توسط مادر مریضش، قلبم را تکه تکه کرد. اگر، اگر، اگر قهرمان بخواهم. گزینه‌های زیادی هست. لازم
کتاب صوتی خاطرات حواس 
ظلم
ظلم است که باید برداشته شود نه ظالم. زیرا مظلوم از ظالم هم ظلم پرست تر است. و به تجربه هم معلوم شده است که اگر بطور مکانیکی ظالم برداشته شود آن مظلوم، ظالمی ستمگرتر را پدید آورده و بر خود می گمارد. و اما ظلم یعنی چه؟ ظلم یعنی عدم پذیرش مهر و رحمت و عزت. و این عدم پذیرش همان عدم توانائی و عدم دانائی است: عدم توانائی پذیرش مهر و عدم دانائی در باره حقِ مهر. این عدم توانائی و عدم دانائی متقابلاً علت و معلولند.
و اما مهر یعنی
۲۲ اسفند ماه مصادف با ۴۱ سالگرد جاودانگی سپهبد نادر جهانبانی به دست حاکم شرع صادق خلخالی در بیدادگاه اسلامی.
با گذشت ۴۱ سال نه تنها نام و یادش به فراموشی سپرده نشد بلکه هر روز به محبوبیت و خوش نامی او در میان نسلی که هرگز شورش مذهبی را ندید افزوده می شود بطوریکه جوانان امروز ایران بیش از گذشته قدردان بزرگ مردان و قهرمانان واقعی این سرزمین مقدس و کهن هستند.
سپهبد نادر جهانبانی پدر تیم آکروجت تاج طلایی بود که از وی به عنوان محبوب ترین و مجرب تر
دلتنگی حال عجیبی است،قاتل بی رحمی ست...دلتنگی ظالم،به یک باره نمی کشد،نه مثل تیزی لبه ی تیغ،نه مثل داغی گلوله ی تفنگ،نه مثل زبری طناب دار،نه مثل دِشنه و خــَدَنگ...دلتنگی  جُـزام  است!چون خوره ای وحشتناکذره ذره ی نشاط روحت را می جود!تابه خودبیایی،میبینییک گوشهدر آخرین ایستگاه زندگـی،به استقبال مــرگ ایستاده ای!#میناشیردل
چیزی ندارم بذارم...
(البته هانیه زحمتشو کشید...گوماووو هانی)
.
.
ولی میتونم بگم این شش سالی که اهاشون بودم از بهتریییییییییییییییین
سالهاااااااااااااااااااااااااای
 زندگییییییییییییییییییییییییییییییییییم بووووووووووووووود...
.
.
عاشقشونم و فداشون میشم...
و همینطور عاشق آرمیای باحالیم که همیشه پیش همدیگه ان...
به خصوص خواهریای گلمممممممممممم
.
. فدا همه اتون..
^(*)^
سردار حق بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا؛ریخته شدن خون شهیدان،انقلاب را بیمه کرده استچهارشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴
فرهنگی-اجتماعیاین انقلاب با سختی‌های فراوان به‌دست‌آمده که همواره بر نقشه‌های دشمن علیه انقلاب فائق شده است.محمدعلی حق‌بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا در گلزار شهدای رشت اظهار کرد:از صدر اسلام تاکنون خون‌های زیادی برای حفظ و حراست اسلام بر زمین جاری‌شد
چالش های عدالت خواهی در سینما
خیلی ساده میشه گفت عدالت خواهی در سینما، دو چالش (بحران) سر راه خودش داره. سعی می کنم هر دو مورد رو توضیح بدم:1-چالش اول مربوط به ذات عدالتخواهی میشه: اصلا عدالتخواهی یعنی چی؟ عدالتخواهی یعنی حق مظلوم رو از ظالم بگیریم. یعنی اگه کسی بخاطر قدرت سیاسی و یا ثروتی که داشت، خواست زور بگه و حق کسی رو ضایع کنه، ما جلوی اون رو بگیریم. خب در این صورت اولین مشکلی که پیش میاد اینه که شما باید جلوی ظالم وایسین. و مطمئن باشین ظال
یاناصرنا
روزهای چهارمین سالگرد عروجت داره سپری میشهحدود سه سالی هست که با اسمت و عکس و مرامت ما توی گروه جهادیمون عجین شدیمو هنوز متاسفانه نتونستیم ابعاد بیشتری از سبک و مرام و مسلک تو رو بشناسیمسعی کردیم به اندازه خودمون راهت رو ادامه بدیم و اسمت رو زنده کنیماما ما آدم کوچیک‌ها وسعمون همینقدره خودت کمکمون کن که بتونیم بیشتر ...خیلی دوست داشتم که کتابی ازت منتشر بشه اما انگار فعلا قسمت نمیشه و همه درب‌ها بسته است ...چه جمله آرام بخشی زیر تم
همایش ششمین سالگرد تاسیس کلاس کانگ فو توآ ۲۱ ماهان با حضور پرشور مردم شریف شهر ماهان و کرمان، جمعی از مسئولین شهر ماهان و همچنین حضور ارزشمند جهانبان علی نبی‌زاده و هیئت همراه ایشان در محل سالن ورزشی کمیته امداد امام خمینی(ره) ماهان در روز جمعه مورخ 3 اسفندماه برگزار گردید.
* گزارش مصور این همایش در روزهای آتی منتشر خواهد شد *
ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
۱. Bonding time [سالگرد تاریخی] [مرسی که تو همه بالا پایینای زندگی پیشمی ♥]
۲. فیلم سه بیگانه رو دیدیم [خنده دار و خوب بود .. یکم اب بندی بود ولی تیکه هایی ک ب وضع کشور مینداخ خیلی خوب بود]
۳. امروز خدا یه لطف بزرگ به ما کرد و زبونم از شکرش قاصره .. مرسی که هوای همه بنده هاتو داری خدای مهربونم ♥
برابری عرق جهادگران با خون رزمندگان 
مصاحبهچند سال پیش بود که نزدیکی های سالگرد شهادت شهید محمد تقی رضوی توفیق پیدا کردم به ملاقات مادرش بروم زنی که از تبار سادات حسینی بود و نسب همسر و فرزندانش نیز به سلسله سادات رضوی می رسد.
چند سال پیش بود که نزدیکی های سالگرد شهادت شهید محمد تقی رضوی توفیق پیدا کردم به ملاقات مادرش بروم زنی که از تبار سادات حسینی بود و نسب همسر و فرزندانش نیز به سلسله سادات رضوی می رسد.

ادامه مطلب
دیشب فهمیدم ششم سالگرد عروسیمون بوده ،بهش گفتم دیروز ک بچه ها خونمون بودن میشد سالگرد عروسیمون رو  برگزار کنیم و جشنی باشه ،گفتش ول کن بابا حوصله داری 
جواب دادم آره اون عروسی رو آدم یادش نیاد بهتره، گفت همه مشکل دارن تو زندگیشون گفتم اینطوری ؟ مثل من؟ 
گفتش تا حالا بی انصافی کردم باهات؟ ماجرای عیادت از مادر سکته ایش رو یادآور شدم بهش،ماجرای جشن زایمان نگرفتن و اینکه سر سوالی ک آبجی بزرگه‌ش ازم پرسیده بود و جواب دو جمله ای چ دعوایی باهام ک
راستش را بگو ای راوی! می دانم که در اکنون گوشه ی حجره ایی تنگ و تنها نشسته ایی و صدای شمشیر می شنوی . می دانم که به عمرت شمشیر دست نگرفته ایی تا بفهمی هر ضربه ایی که میزنی به جان و روح خودت می زنی. و با هر شتک خون که از پای شمشیرت به هوا می رود تو تمام می شوی. می دانم که تو تنها خون جوهر را بر کاغذها می ریزی و به لحظه ایی پرواز می کنی که اشک های عزاداری بیشتر بر گونه ها سر بخورد و بدانی که جوهر تو خونابه شده است است و از گلویی یا دستی می چکد بر خاک. کدام
آن خدائی که من به او معتقدم،خدائی است که پیامبر بزرگش،پیامبر شمشیر است و به قول رودنسون:«پیامبرِ مسلّح» است(البته او به عنوان حمله به پیغمبر،این وصف را می آورد،ولی من به عنوان افتخار!).البتّه پیامبر من مثل پیامبر مسیحیّت کاتولیک رومی نیست که میان ظالم و مظلوم،آقا و برده،استعمار روم و استعمارزدهء فلسطین،پیام عشق و محبّت تبلیغ کند و با چند تا نصیحت – که فقط به درد موضوع انشاء می خورد – در برابر امپراطوری وحشی و نظامی جهان،بخواهد تودهء ذلیل
می رود قافله ی عمر،چه ها می ماند..؟هر که غفلت کند از قافله جا می ماند
شیشه ی عمر چه زیباست ولی حساس استکه به رویش اثر ِلکه و "ها" می ماند
باید از شیشه ی خود لکه زدایی بکنیخوب و بد در پس ِاین شیشه بجا می ماند
هر که نیکی کند و دست کسی را گیرددست ِاو یکسره در دست ِخدا می ماند
هر که یک ذره در این حادثه ظالم باشدآخر ِقصــــه گرفتـــــــار ِبلا می مانـــد
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در کتاب عقاب الاعمال آمده است
1. راوى مى گوید از رسول خدا صلى الله علیه و آله شنیدم که فرمودند: کسى که سرپرستى ده نفر را به عهده بگیرد و با عدالت با آنان رفتار نکند. در روز قیامت در حالى مى آید که دست و پاهاى و سرش در سوراخ تیشه اى است 
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه
بعد دو سال دیدمش جواب سلامم رو هم نداد بی ادب :|
آهنگ خونده میگه واسه تفریح خوندم، میخواد عصر جدید شرکت کنه.
امروز سالگرد فوت عزیزترین کسمه، چه زود گذشت.
فیلم رقص چاقوم تو ده دوازده سالگیم رو فرستاده برام، میگم دمم گرم چه اعتماد به نفسی داشتم
کاش روزا بگذره زودتر یکشنبه برسه.
روز جمعه خونه پدرم بودم بخاطر این که مادرم حالش خوب نبود.
تقریبا ساعت دو عشقم زنگ زد گفت میام دنبالت میدیم خونه خودمون منم خیلی بی طاقت بودم و در حالی که دوس نداشتم دارم رو تنها بزارم.
ولی توی دلم حسی بود که میگفتم سالگرد ازداجم دوس دارم پیش عشقم باشم.
گفتم باشه بهادین جون بیا دنبالم.اومد توی ماشین گفتم خیلی بی حوصله هستم سال گرد ازدواج خوبی نداشتیم.
بهادینم گفت غصه نخور ظرف هارو شستم واست خونه رو همش مرتب کردم. 
منم که توی دلم میگفتم اینم خو
معنای مقاومت چیست؟ معنای مقاومت این است که انسان یک راهی را انتخاب کند
که آن را راه حق میداند، راه درست میداند، و در این راه شروع به حرکت کند و
موانع نتواند او را از حرکت در این راه منصرف کند و او را متوقّف کند؛ این
معنای مقاومت است.
فرض کنید یک وقت در یک جادّه‌ای انسان به یک مسیلی
برخورد میکند، به یک حفره‌ای برخورد میکند، یا در حرکت در کوهستان که
میخواهد مثلاً به قلّه‌ی کوه برسد، به یک صخره‌ای برخورد میکند؛ بعضی‌ها
وقتی که برخورد میکنن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها