نتایج جستجو برای عبارت :

با طعم زاده ی امام

به نام خدا 

نام:سید احمدرضا 

نام خانوادگی : بارون زاده موردراز

(سادات امام زاده مختار و از نوادگان امام سجاد)

تحصیلات : در حال تحصیل در مقطع لیسانس

رشته:معماری 

مکان: ایران .کهگیلویه‌و‌بویراحمد .یاسوج .روستاری موردراز علیا

دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده دلبر بی نشان
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
دانلود آهنگ رضا ملک زاده  دیوونه تر
رضا ملک زاده به نام دلبر بی نشان
Reza Malekzadeh - Delbare Bi Neshan
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام چشمان وحشی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام با من چه کردی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام آتش پاره
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام گریه کردم
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام دلم رفت
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عشق خیالی
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام عجب دلی
دانلود آهنگ رضا ملک ز
باربری تهران
باربری تهران سالهای سال است که در محله امام زاده قاسم همچون سایر محله های منطقه یک و دیگر مناطق استان حضوری فعال و گسترده دارد. باربری تهران با برند تجاری نتسان در این مناطق شناخته می شود و با توجه به قیمت پایین و کیفیت خدمات بالا بهترین باربری در این استان محسوب می گردد.
حمل بار محله امام زاده قاسم
سردار حاجی زاده،سردار امیرعلی حاجی زاده،پوستر سردار حاجی زاده،عکس سردار حاجی زاده،عکس پروفایل سردار حاجی زاده،فرمانده هوافضای سپاه،سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،امیر علی حاجی زاده،تصویر سردار حاجی زاده،امیرعلی حاجی زاده
امشب اگه واقعا این شاه وجود نداشت خیلی زیباتر می بود ، چون تولد امام‌حسنه:))*
و از امام‌حسن به حق همین روز عزیز میخوام کمک کنه بهم ،
سر این‌مسئله ی انتخابات ،
سر مسئله ی 'تو
و سر مسئله ی شاه ...
نذر ۱۰۰۰ صلوات کردیم با شیخ زاده، ایشالا که حل میشه ،
یا امام حسن قطعا میدونم که خیلی کریمی، قبلا بهم‌ثابت شده، یه بار دیگه از اون کرمت برامون مایه بذار مشتی*_*
#انتصاب بنا به پیشنهاد مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش امام زاده ، از سوی رئیس هیات کوهنوردی شهرستان نطنز    آقای #روح_الله_فروتن، بعنوان سرپرست هیات کوهنوردی شهر خالداباد به مدت یکسال تعیین گردید.روابط عمومی نمایندگی ورزش و جوانان بخش امام زاده
بیوگرافی محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ
سلام امروز برای شما کاربران محترم بیوگرافی محسن ابراهیم زاده را آماده کرده ایم امیدواریم مفید باشد و مورد پسند شما عزیزان قرار گیرد .
محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ ترانه سرا و آهنگساز ایرانی زاده تربت حیدریه در و متولد 17 شهریور 1366 می باشد .

ادامه مطلب
دانلود آهنگ رضا ملک زاده رگ به رگ
با سوپرایز ویژه این ساعت با ما باشید | دانلود آهنگ رضا ملک زاده با عنوان “رگ به رگ” با تکست و کیفیت اصلی 320 و 128 اکنون از پی ام موزیک آماده دانلود است.
Download Music: Reza Malekzade | In The Name Of ♪ Rag Be Rag In The | PmMusic

متن آهنگ رگ به رگ رضا ملک زاده
──┤♩♬♫♪●|♬|●♪♫♩♬├──
چه میکنم چه کودکانه بی تو گریه میکنم
نبودن تو را بهانه میکنم
شکایت از تو و زمانه میکنم
رها مکن مرا به حال خود دگر رها مکن
شب مرا اسیر کوچه ها نکن
بمان مرا به گر
دانلود آهنگ رضا ملک زاده آی بارون
به پی ام موزیک بپیوندید با سوپرایز ویژه این ساعت / دانلود آهنگ جدید عاشقانه و غمگین “آی بارون” با صدای محبوب رضا ملک زاده با بهترین کیفیت و متن ترانه {320 و 128 mp3}
Download Music: Reza Malekzade | In The Name Of ♪ Ay Baroon In The | PmMusic

متن آهنگ آی بارون رضا ملک زاده
──┤♩♬♫♪●|♬|●♪♫♩♬├──
آی بارون دلگیرم
اگه یه روز نبینمش میمیرم
آی بارون بی تابم
شبا رو من به یاد اون بی خوابم
بیقرارم هنوزم قرارم تویی
باروم کن که دار و ندارم تویی
رفتی
ریمیکس شاد شماعی زاده رادیو جوان
ریمیکس گلچین شماعی زاده
ریمیکس شماعی زاده عروسی

دانلود ریمیکس شماعی زاده رادیو جوان

دانلود ریمیکس حسن شماعی زاده از رادیو جوان

سولی دنس شماعی زاده
دانلود ریمیکس بیشتر بیشتر شماعی زاده
دانلود ریمیکس آهنگ عروسی شماعی زاده
دانلود آهنگهای محسن ابراهیم زاده از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
فول آلبوم محسن ابراهیم زاده یکجا و
دانلود هر آهنگ های محسن ابراهیم زاده فول دفتر محسن ابراهیم زاده با حال حقیقی 320و 128 پخش آنلاین با صورت تکی و کلاً فایل زیپ Mohsen. اهنگ بدون قرارم صالح ابراهیم فرزند اهنگ خوش اهنگ جدید دانلود اهنگ شبکه G O 42 نمایش اجرای موجود روش صالح ابراهیم فرزند وسیله خواننده کودک و کودک شبکه .
ادامه مطلب
از علامه حسن‌زاده پرسیدند:آدرس امام زمان ارواحنافداه کجاست؟ کجا می‌شود حضرت را پیدا کرد؟ ایشان فرمودند: آدرس حضرت در قرآن کریم، آیه پنجاه و پنج سوره قمر است. که می‌فرماید فی مقعد صدق عند ملیک مقتدر. هر کجا که صدق و درستی باشد. هر جا که دغل‌کاری و فریب کاری نباشد. هرجاکه یاد و ذکر پروردگار متعال باشد، حضرت آن‌جا تشریف دارند.
از اینکه قراره تاسوعا و عاشورا رو هم توی خونه بمونیم و جایی هم نریم و با مادرم هم قهرم ,کلافه ام...هیراد هم که نیست... از طرف دیگه شهریوری داره آتیش میباره ,صدرحمت به مرداد ماه... اگر نریم باید بشینم و کار های عقب افتادمو این چند روز تموم کنم, 
امروز خاله ام آبگوشت میدن ولی یه شهر دیگه هستن و تا اونجا دوساعت راهه و دووووره ...منم هوس آبگوشت کردم ,نه هر آبگوشتی ,از اونا که واسه  امام حسین میدن... . 

قبلا چقدر تاسوعا عاشورا خوش میگذشت ,میرفتیم امام زاد
88/8/8 را خاطرتون هست مصادف شده بود با سالروز ولادت امام هشتم یعنی امام رضای عزیزمون
2 روز دیگه 98/8/8 هم تقارن جالبی داره 
- روز بعد از سالروز شهادت امام رضا هست
- روز چهارشنبه است که چهارشنبه ها روز این امام بزرگوار و فرزند بزرگوارشون امام جواد و امام هادی و پدر بزرگوارشان امام موسی کاظم است.
با سلام خدمت شما بازدید کننده گرامی:
بنده علیرضا حسن زاده کلاس 252 دبیرستان شاهد حکمت در رشته ریاضی و فیزیک در تاریخ 1398/09/24 در شهر مشهد مقدس این وبلاگ را ایجاد نمودم. و این وبلاگ در مسابقات وبلاگ نویسی درحال شرکت است و امید واریم مقام شایسته ای بیاوریم.
از شما بازدید کننده گرامی میخواهیم که در صورت امکان به این شهر زیارتی و بارگاه ملکوتی امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا سری بزنید و مارو از دعا خیر بی نصیب نکنید. التماس دعا...
علیرضا حسن زاده
امروز به اتفاق خانواده رفته بودیم امام‌زاده برای زیارت. امام‌زاده‌های اینجا معمولا تنها نیستند. مردم معتقدند اگر مرده‌هایشان را نزدیک قبر و ضریح آن‌ها دفن کنند، شفاعت‌خواه عزیزانشان می‌شوند؛ به‌همین‌خاطر حیاط امام‌زاده‌ها معمولا پر از قبرهای کوچک و بزرگ است، پر از مردگانی که روزی مثل ما زنده بودند و درگیر قصه‌های خودشان. فکر کردن به این قصه‌ها همیشه ذهن مرا مشغول می‌کند و ماحصلش می‌شود نگاه کردن به قبرها بعد از زیارت.
امروز هم ط
سلام خیلی خوش حالم که نسبت به 7 سال پیش وبلاگ نویسی توی ایران داره به بلوغ میرسه یا شایدم میتونم بگم رسیده. و دوست دارم تجربیات و دل نوشته های خودمو توی وبلاگم منتشر بکنم.خب بجای اینکه بیشتر گزاف گویی بکنم دوست دارم خودمو بهتون معرفی بکنم من سینا هندی زاده هستم از مشهد و الان 21 سالمه خب مطمئنا شما مانند بقیه خیلی کنجکاو میشین که بدونین چرا فامیل من هندی زاده هست؟؟؟ اول بهتون بگم کلا همتون خیلی فضولین.... آره من یک هندی هستم  از نسل پنجم غلامرضا
سلام دوستان 
در این پست میخام شما رو به صورت خلاصه و کلی با محسن ابراهیم زاده اشنا کنم

محسن ابراهیم زاده در ۱۷ شهریور سال ۶۶ در تربت حیدریه به دنیا آمد. او خواننده، آهنگساز و ترانه سرای سبک پاپ کشور است و از چهره‌های محبوب نسل جوان در این روز‌ها به شمار می‌آید. او اولین کنسرت خود را در سال ۹۴ و در کرج برگزار کرد. دو سال پس از اولین کنسرتش، کنسرتی را در تهران برگزار نمود و در سال ۹۷ بود که در فینال لیگ قهرمانان آسیا در دیدار بین تیم‌های پرسپو
به نام خدای مهدی عج

روزی یکی از طلاب مدرسه رفاه (محل اقامت حضرت امام در روزهای قبل پیروزی) به امام عرض میکند ؛ شما چرا در بین صحبتهایتان از امام زمان عج کمتر اسم میبرید؟امام بمحض شنیدن این سخن در جا ایستادند و فرمودند:چه میگوی؟ مگر شما نمیدانید ما آنچه داریم از امام زمان عج است ؛ آنچه من دارم از امام زمان عج است ؛ آنچه از انقلاب داریم (انجام میدهیم) از امام زمان عج است...
برگرفته از کتاب حرفی از هزاران ص 40 و 41(مجموعه پرسش هایی از امام خمینی)
.
شرح حال و شهادت امام زاده عبدالله (ع)کدکن
نویسنده : حسین زاده
تاریخ:پنجشنبه 1 مرداد 1394-12:06 ق.ظ

امام زاده عبد الله (ع) با عده ای از بستگانش رو به سوی خراسان نمود.در جایی به نام ساوج بلاغ(ساوج بلاخ) جنگی سخت در گرفت که عده ای شهید شدند.امام زاده عبد الله (ع) با هماهنگی دیگر امام زادگان شبانه از‌ آن سرزمین عزیمت کردند. از شهری به شهری از دیاری به دیاری مدتی مخفی بودند.سپس به شهر جنداب (آب جهنده،گنداب، گندو ، شهر کهنه بلهرات کنونی) بین کدکن و نیشابور ف
هر وقت اسم امام کاظم ع میاد ناخودآگاه یاد این صفت بارز ایشون
میوفتم...(کظم غیض)
هر وقت هر شرایطی عصبانی میشم یا یه نفر 
عصبانیم میکنه یاد امام موسی کاظم ع میوفتم...
میگم مگه امامت نیست؟؟
خب امام ینی چی؟؟ینی الگوی تو...ینی کسی که پیشوای توئه...
پس باید از ایشون الگو بگیری...خشمتو بخوری...عصبانیتتو فرو ببری...
امام موسی کاظم (ع) اینقد مظلوم بودن که بیشتر
 سالای زندگیشونو تو زندان بودن...
اگه الان امام رضا ع دارین...اگه امام رضا ع رو میشناسین....اگه از سفره
برگزاری جشن زیر سایه خورشید در شهرستان زرند

جشن بزرگ زیر سایه ی خورشید به مناسبت دهه کرامت با استقبال بی نظیر مردم در آستان مقدس امام زاده حمزه زرند برگزار شد
 ناصر ایرانمنش دبیر و مسوول برگزاری مراسم زیر سایه ی خورشید در گفتو گو با خبرنگار ندای زرند گفت: جشن بزرگ زیر سایه ی خورشید همزمان با دهه ی کرامت و در آستانه ولادت امام رضا (ع)با استقبال پر شور مردم در امام زاده حمزه برگزار شد
 ایرانمش عنوان کرد: از جمله برنامه های ما در این مراسم حضور

برادر زاده جانم میگه : 
عمه مختار چرا نتوست به امام حسین کمک کنه ؟! اگر مختار به امام حسین میرسید!
میگم اسیرش کردند !
میگه : اگر مختار رو اسیر نمیکردند الان ما آدم ها بجز امام زمان یه امام حسین هم داشتیم که دیگه پیشمون بود . 
بچه هاش الان زنده بودند علی اصغر و علی اکبر !
 باز میگه  چی میشد اگر  من  الان اونجا بودم ، بعد با تفنگ همه ی یزیدی ها رو میکشتم 
که دستشون رو امام حسین و  بچه های امام حسین بلند نکنن !

این روزها دیدن مختارنامه با برادرزاده 
سردار سلیمانی خطاب به ترامپ قبل از شهادتش : "ما ملت شهادتیم ، ما ملت امام حسین ایم. بیا . مرد این میدان ما هستیم برای شما"
سردار سلیمانی به دستور مستقیم شخص حرام زاده ای چون ترامپ (یزید زمان ) به شهادت می رسد.
هنوز سالگرد شهادت حاج قاسم نرسیده است که عصر عاشورا تداعی می شود. شخص خود فروخته ای چون محمدجواد ظریف ، همانند طمعکارانی که عصر عاشورا ، حرمت اهل بیت (ع) را نیز نگه نداشتند و گوشواره را با گوش فرزندان امام حسین(ع) می کندند. به طمع غنیمت احیای آ
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده با عنوان ماه بی تکرار من
برای اولین بار در بلاگ تونز | دانلود آهنگ شنیدنی و احساسی حجت اشرف زاده به نام ماه بی تکرار به همراه تکست و برترین کیفیت ممکن
Download Exclusive Music By : « Hojat Ashrafzadeh – Mahe Bi Tekrar » With Best Quality , Direct Links And Lyrics 

ادامه مطلب
سحرگاه روز پنج‌شنبه، هشتم شهریور ماه، حدود ساعت ۴:۲۰، جمع ۸ نفره‌ی ما از محل دانشگاه حرکت کرد و زیر پل لشگرک مربی گروه، جناب آقای کلهر به جمع ما اضافه شدند. بعد از اقامه‌ی نماز در مسجدی در عوارضی جاده، به راه ادامه دادیم و ترافیک چند کیلومتری تا امام‌زاده هاشم، فرصتی بود برای صرف صبحانه‌ داخل ماشین. بعد از امام‌زاده دیگه به ترافیک نخوردیم و حدود ساعت ۸ صبح به جایی رسیدیم که باید مینی بوس را ترک میکردیم و سوار ماشین‌های آف‌رود میشدیم تا م
در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره):یکی از خصوصیات امام مقاومت و ایستادگی است. آنچه امام را در هیئت یک مکتب و اندیشه و راه مطرح کرد، مقاومت است. امام در دروان مبارزه، محکم و بدون ذره ای عقب نشینی ایستاد. بعد از پیروزی انقلاب هم، امام باز اصل مقاومت و ایستادگی را از دست نداد. تهدید و تطمیع و فریب، مطلقاً در امام اثر نمیگذاشت. دشمن نمیتوانست دستگاه محاسباتی امام بزرگوار را که متکی بود به بینات دین مبین اسلام، دچار اختلال بکند.

امام معلم شریعت و مامور اموختن درست زندگی کردن است
امام طبیب نیست . امام شافی نیست . امام قاضی الحاجات نیست . امام در امور خداوند دخالت نمیکند
امام بنده مقرب خداوند است با مسئولیت و اختیارات محدود
از امام و دین سواستفاده نکنید تا در چنین اوقاتی ناتوان جلوه داده شوند!
"ای کسانیکه با زبان ایمان آوردید . با قلب ایمان بیاورید"

دانلود آهنگ جدید رضا ملک زاده رقص سما
هم اکنون شنونده ♫ اهنگ تو ای ساغر هستی به جانم چه نشستی به نام رقص سماع با صدای رضا ملک زاده به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه موزیکمن باشید ♫
Download New Music BY : Reza Malekzade | Raghse Sama With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ رقص سما رضا ملک زاده
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید پرپر از محسن ابراهیم زاده به همراه متن از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین در قالب mp3.
از بخش آهنگ های محسن ابراهیم زاده بازدید کنید.
Download Music Mohsen Ebrahimzadeh–ParPar + Lyrics
بزودی..

متن آهنگ محسن ابراهیم زاده پرپر
منبع: دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده پرپر
تهران پایتخت ایران در کنار تمام جاذبه های مختلفی که دارد، جاهای دیدنی مذهبی بسیاری نیز دارد. پراکندگی مکانی این مکان های مذهبی باعث شده تا با توجه به وسعت شهر، همه افرادی که در تهران زندگی می کنند، بتوانند به یکی از این اماکن مذهبی نزدیک باشند. به همین خاطر یکی از جاهای دیدنی تهران که همیشه پر بازدید هستند، مکان های مذهبی تهران است. در این مقاله تصمیم داریم تا بخشی از آن ها را به شما معرفی کنیم.
امام زاده صالح (ع)
این امام زاده که در نزدیکی مید
تهران پایتخت ایران در کنار تمام جاذبه های مختلفی که دارد، جاهای دیدنی مذهبی بسیاری نیز دارد. پراکندگی مکانی این مکان های مذهبی باعث شده تا با توجه به وسعت شهر، همه افرادی که در تهران زندگی می کنند، بتوانند به یکی از این اماکن مذهبی نزدیک باشند. به همین خاطر یکی از جاهای دیدنی تهران که همیشه پر بازدید هستند، مکان های مذهبی تهران است. در این مقاله تصمیم داریم تا بخشی از آن ها را به شما معرفی کنیم.
امام زاده صالح (ع)
امام زاده صالح (ع)
امام زاده صالح (ع)
 «بسم الله قاصم الجبارین» . حاج قاسم کجایی؟ کجایی که ببینی امروز سردار حاجی‌زاده مقابل دوربین‌ها آرزوی مرگ کرد. کجایی که ببینی دست بر گردن گذاشت و گفت: گردن ما از مو باریک‌تره. سرداری که در حین عملیات پشت میز ننشسته بود، دستور بدهد بلکه در غرب کشور بین نیروهایش بود. ما که می‌دانیم او مقصر نیست اما با شجاعت تمام مسئولیت این اتفاق تلخ را برعهده گرفت. کجایی حاجی که ببینی امروز سردار حاجی زاده تنهاتر از همیشه است. . راستی اگر بودی چگونه او را دل
سلام خیلی خوش حالم که نسبت به 7 سال پیش وبلاگ نویسی توی ایران داره به بلوغ میرسه یا شایدم میتونم بگم رسیده. و دوست دارم تجربیات و دل نوشته های خودمو توی وبلاگم منتشر بکنم.خب بجای اینکه بیشتر گزاف گویی بکنم دوست دارم خودمو بهتون معرفی بکنم من سینا هندی زاده هستم از مشهد و الان 21 سالمه خب مطمئنا شما مانند بقیه خیلی کنجکاو میشین که بدونین چرا فامیل من هندی زاده هست؟؟؟ اول بهتون بگم کلا همتون خیلی فضولین.... آره من یک هندی هستم  از نسل پنجم غلامرضا
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده پاییزی ام
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاییزی ام * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Paeiziam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ حجت اشرف زاده به نام پاییزی ام
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن ت
اگر بدانید امام زمان ارواحنافداه چقدر مشتاق هستند که بین شما باشند! وقتی شما چه با توجه و چه بی توجه در خانه ات نشسته ای و به یاد امام زمان ارواحنافداه می افتی،امام زمان ارواحنافداه به یادت می افتد. 
یعنی آقا خواسته و یادت بوده، تو هم قلبت متوجه شده و یک دفعه به آن مغناطیس بزرگ کشیده شده که همه عالم را جذب کرده است. قلبت یک دفعه به یاد امام زمان ارواحنافداه می افتد. می گویی: آقاجان! می فرماید: جانم! (حالا تو نمی شنوی و گوش تو به خاطر گناه سنگین اس
دانلود آهنگ قدیمی محسن ابراهیم زاده غلاف
با موزیک من همراه باشید  ♫ آهنگ بسیار زیبای غلاف با صدای هنرمند جوان محسن ابراهیم زاده به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده دانلود می باشد ♫
شعر و ملودی : محسن ابراهیم زاده | تنظیم قطعه ، میکس و مسترینگ : مصطفی مؤمنی
Download Old Music BY : Mohsen EbrahimZade | Ghalaf With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ غلاف محسن ابراهیم زاده
ادامه مطلب
دانلود آهنگ بی خبر از تو از حجت اشرف زاده
ترانه‌ی شیندنی با صدای خواننده حجت اشرف زاده بنام بی خبر از تو همراه با متن و لینک رایگان
مست و خراب عطر گیسوی توامآهنگسازی : محمد محتشمی / شاعر : امید صباغ نو و محمد محتشمی / تنظیم کننده : علی بیات
Exclusive Song: Hojjat AshrafZade – “Bi Khabar Az To” With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ بی خبر از تو حجت اشرف زاده
بی خبرم از تو و من تاب ندارم بعد تو خود را به که باید بسپارماز دل من کم نشده مهر تو ماهم دلبر من غیر تو دل یار نخواهدمست
شب های جمعه فاطمهآید به دشت کربلا
مراسم روضه هفتگی و گرامیداشت شهدای مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــسخنران:حجت السلامسید محمد امین موسوی زادهبانوای:کربلایی اسماعیل سناییمحمدحسن حردانیانـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزمان:پنجشنبه ۲۴ بهمن ماهساعت: ۲۰:۳۰مکان:کیانشهر، بلوار امام رضا(ع) ، خیابان ایثار ، خ الحدید۱۱حسینیه امام حسن مجتبی علیه السلامــــــــ
ولادت حضرت رقیه در سال 98 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
ولادت حضرت رقیه س در سال 97 و 98 چه روزی است؟
تاریخ زاده حضرت رقیه در سال ۹۷ بر سازمان اسناد و منابعی که در مقاله تحت آموزش شده است حضرت رقیه در سال 57 هجری قمری زاده شدند درباره تاریخ. طبع جلت اسمائه؛ آنچه از تاریخ بر مى آید این است که حضرت رقیه علیها السلام بین واحد زمان ( 57 و 58 ه ق فرق مدینه منوره زاده شد و وفاتش فرق شهر صفر 61 هجرى 1 فرق دمشق 98 Must include 98.
ادامه مطلب
آسمان رو به تاریکی می رفت. چراغ پشتی قرمز رنگ‌ِ ماشین ها، روشن شده بود و جاده ها هم پر از ازدحام. تنها صدایی که در داخل تاکسی می آمد، صدای ترانه ای شاد بود و من، در عالم هپروتی بودم که ناگهان، مؤذن زاده ی اردبیلی، از گلدسته ی گوشی یک مسافر، بانگ اذان مغرب را سر داد. نوای اذان، همراه با آن ترانه ی شاد، وصله ی ناجوری بود. به همین خاطر مسافر، با عجله گوشی اش را خاموش کرد و مؤذن زاده هم دیگر نخواند. شاید هم مسافر، از آشکار شدن باور هایش شرم داشت. از آن
هوالرئوف الرحیم
امروز فراموش کرده بودم که رضوان یک روزی به "امام زاده" میگفت "امام زابط".
امروز تو پارک با دختری دوست شد و میوه ی کاج رو سعی کردن با چندتا سنگ "بکاجن".
امروز به غیر از عیدی من و باباش و خودش که مامان جون بهش داده بود، برای"خواهرش" هم عیدی طلب کرد.
دهم محرّم که عاشوراى حسینى یعنى روز شهادت حضرت امام سیّد الشهداء ابى عبداللَّه الحسین و اصحاب و انصارش علیهم السلام در سرزمین کربلاست، در آغاز مصادف با روز بیست و یکم مهرماه باستانى بوده است.
کلمه 991
از 1001کلمه جلد هفت
علامه حسن زاده آملی
- رحیم حسن زاده یکی از مریدان بسیار نزدیک غفار عباسی، از او جدا شد. خبر جدایی حسن زاده رسما توسط کانالهای تحت مدیریت غفار عباسی تایید شده است. او خدمت زیادی به توسعه ی تفکر انحرافی غفار عباسی کرد.
- حسن زاده کتابی با عنوان «بدایة السلوک» نوشت. غفار عباسی این کتاب را تا چند ماه پیش برای #بار_اولی ها توصیه می کرد. پیش تر در مورد بار اولی ها نوشته ام.
- تردید حسن زاده در غفار عباسی موجب شد، «بدایة السلوک»  از دور خارج شود. به دستور عباسی کتابهای دیگری
دانلود آهنگ عماد طالب زاده خیال تو { کیفیت خوب و عالی }
موزیک جدید برای طرفداران با صدای عماد طالب زاده با آهنگی بنام خیال تو از جاز موزیک
Exclusive Song: Emad Talebzadeh | Khiale To With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ عماد طالب زاده خیال تو
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بهت بدجوری وابسته ام که اینجوری بهم ریختمهمه حرفامو تا امروز نگفتم تو دلم ریختم ♫♪♭تو پیشم نیستی و هرشب دارم از غصه می پوسم ♫♪♭دلم میگیره وقت خواب که چشماتو نمی بوسم ♫♪♭
 دانلود آهنگ عماد طالب زا
دانلود آهنگ جدید محمد نعمت زاده سفر
دانلود آهنگ محمد نعمت زاده به نام سفر کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده سفر با صدای محمد نعمت زاده از جوان ریمیکس
Download New Music Mohammad Nematzadeh – Safar

آهنگ جدید محمد نعمت زاده، خواننده نوظهور منتشر شد.
ساخته جدید این خواننده در تاریخ، ۱۴ مرداد در سایت قرار گرفت.
آهنگ جدید محمد نعمت زاده، سفر نام گرفت.
امیدوارم از موزیک لذت ببرید.
همچنین می توانید آهنگ جدید بانو
براش  سوال شده بود...
این که چطور همه توی مشهد با امام رضا (ع) حرف می زنند و همه هم می فهمند که امام به حرفهاشون گوش می کنه...
کسی نمی گه الان امام رضا (ع) سرش شلوغه و وقت نداره به حرفهای من گوش کنه....
کسی نوبت نمی گیره با امام رضا (ع) حرف بزنه...
اصن چجوری امام رضا (ع) در یک لحظه با هزار نفر حرف میزنه؟!.....
شب میشه...
خواب می بینه توی مشهده و جلوی هر زائر یه امام رضا نشسته:)
دیگه سوالای ذهنش تموم میشه:)
امام صادق(علیه السلام):هرمردی که فرزندخودرا نفرین کند, مبتلابه فقرمیشود.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):آدمی زاده شبیه ترین چیزبه ترازوست با نادانی سبک میشودوباعلم ودانش سنگین می گردد.
امام باقر(علیه السلام):خداوندعزوجل هیچ آفریده ای رانیافریده که ازمؤمن نزدخداوندعزوجل گرامیتر باشد, زیرا فرشتگان خدمتگزار مؤمنان هستند.
امام عسکری(علیه السلام):نشانه انس گرفتن باخدا, دوری گزیدن ازمردم است.
امام رضا(علیه السلام):هنگام وزیدن باد برمحمدو
امام زاده سیار جهت مناطق دور دست و فاقد امام زاده !!نفهمیدن درد بزرگیست !این تصویر امام زاده بیژن هست که برای مناطق دور دست ساخته شده و سیار هست .امامزاده عربی به نام بیژن که با خودرو جابجا میشه ... !!!
پاسخ شایعه1. موردی به نام امامزاده سیار نداریم و با مبانی عقلی و مذهبی نیز همخوانی ندارد !2. این تصویر مربوط به انتقال ضریح جدید امامزاده بیژن در مازندران است که با شیطنت عده ای به نام امامزاده سیار معرفی شده است !3. این امامزاده اگر چه به نام بیژن مشه
نام:محسن ابراهیم زاده
تاریخ تولد:17 شهریور 1366
محل تولد:تربت حیدریه
سبک : پاپ
پیشه:خواننده و آهنگساز
سال های فعالیت:1389-اکنون

------------------------------------------
زندگینامه محسن ابراهیم زاده
محسن ابراهیم زاده 17 شهریور سال 1366 در تربت حیدریه متولد شد. مدتی در کرج ساکن بود ولی در حال حاضر ساکن قلعه حسن خان (شهر قدس) می باشد، اولین بار بطور جدی صدایش در تیتراژ برنامه مهتاب از شبکه تهران شنیده شد، او در سال 96 برای برنامه مهتاب شبکه تهران تیتراژ ویدیویی خواند که ب
روزی که قرار بود صیغه محرمیت بخوانیم بعد از محرم شدن به اتفاق خانواده‌های‌مان رفتیم یک ‌امام‌زاده زیارت  و بعد هم بیرون امام‌زاده نشستیم با هم صحبت کنیم  من که کنارش نشسته بودم، انگار کر بودم اصلاً هیچی نمی‌شنیدم، اما یادم هست خیلی از رهبر صحبت کردند بعد از عقد از اعتقاداتش گفت و از صحبت کردنش مشخص بود که خیلی طرفدار سرسخت آقاست  شدیداً نسبت به حضرت آقا غیرتی بود همه می‌گفتند «آقا ابوالفضل اصلاً ناراحت نمی‌شود واقعاً کسی ناراحتی آقا
دانلود آهنگ جدید اکبر قلی زاده اغرار
دانلود آهنگ اکبر قلی زاده به نام اغرار کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده اغرار با صدای اکبر قلی زاده از جوان ریمیکس
Download New Music Akbar Gholozadeh – Eghrar

بزودی می توانید موزیک جدید اکبر قلی زاده عزیز را از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
اکبر قلی زاده موزیک جدید خود را در سبک پاپ قرار داد.
امیدوارم خواننده بتواند رضایت شنونده را جلب کند.
هم اکنون می توانید موزیک پیشن
طبق برنامه ی هر سال، امسال هم بچه ها رو برای اردو آوردیم امام زادگان طاهر و مطهر که تو منطقه به علی بلاغی معروفه و فضای اطراف امام زاده طبیفت زیبایی داره.
تو همین طبیعت زیر انداز پهن کردیم و چایی درست کردیم و بچه ها رو نون پنیر و خیار و گوجه و چایی مهمون کردیم ، چون صبح زود راه افتادیم بعضی بچه ها صبحانه نخوردهدبودن و گشنشون بود.
بعدش اینجا با بچه ها کلی بازی کردیم.
یه گروه فوتبال بازی می کردن و یه گروه والیبال
خلاصه بچه ها حسابی شیطونی کردن...
بق
♦️ارائه وثیقه ۲۰ میلیاردی «شبنم نعمت‌زاده» به دادگاه تا سه روز آینده
وکیل «شبنم نعمت‌زاده» از ارائه آخرین لایحه دفاعیات موکلش به دادگاه خبر داد و گفت: اگر تا 16 آبان، حکم دادگاه صادر نشود، قرار بازداشت به وثیقه دیگری تبدیل و خانم نعمت‌زاده با آن وثیقه آزاد می‌شود
وکیل متهم شبنم نعمت‌زاده:امکان تمدید بازداشت موقت شبنم نعمت‌زاده برای دادگاه وجود ندارد.به دلیل آن که بیش از یک سال از بازداشت و قرار موقت شبنم نعمت‌زاده گذشته است، حتی اگر ب
در گلزار شهدای اصفهان قدم می­زدم. تصاویر نورانی شهدا را نگاه می­کردم. به مقابل کتابفروشی رسیدم. شلوغی اطراف قبر یک شهید توجهم را جلب کرد.
افراد مختلفی از مرد و زن و پیر و جوان می ­آمدند و مشغول قرائت فاتحه می­ شدند. کمی ایستادم. کنار قبر که خلوت شد جلو رفتم.
«یا زهراء(س)» اولین جمله ­ای بود که بالای سنگ مزار او حک شده بود. به چهره نورانی او خیره شدم. سیمایی بسیار جذاب و معنوی داشت. با یک نگاه می­شد به نورانیت درونی او پی برد.
دوباره به سنگ مزار او خ
دانلود آهنگ جدید رضا ملک زاده به نام به نام عشق
متن آهنگ جدید به نام عشق - رضا ملک زاده
Скачать новую песнюReza Malekzadeh Be Name Eshgh
Текст песни Be Name Eshgh Reza Malekzadeh
به نام عشق ببین که این دلم شده باز به کام عشقВо имя любви вижу, что я стал настолько открытым для любви
جهان چه دیدنی شود ز بام عشقКакой захватывающий вид на мир на крыше любви
به هر که میرسی بگو سلام بهش

ادامه مطلب
علامه حسن زاده آملی (حفظه الله):
برادرم! حرف این و آن را مزن، دم فروبند و تماشا کن. بنگر و عبرت بگیر. به فکر خود باش. دست توسل به دامن خاتم اوصیاء و اولیاء امام زمان مهدى موعود حجه بن الحسن العسکرى (علیه السلام) دراز کن که گردنه هاى سهمگین و هولناک در پیش دارى و آن بزرگوار امیر کاروان است. از افراط و تفریط بپرهیز! اهدنا الصراط المستقیم گوى. از پیروى نفس حذر کن! از اوباش بگریز! به مضمون نامه اى که در پیش تقدیم داشتم عمل کن. به آن چه که شفاها معروض داش
خانم شجری زاده! کاش همراه با روسری این فکر را نیز از سر خویش بر می‌‌داشتید که دولت ها و پارلمان‌ها بیش از منافع ملت خویش، به فکر منافع دیگر ملت‌ها هستند. البته که این تفکر نتیجه تنفس در هوای جمهوری اسلامیست که هیچ گاه به فکر منافع ملت خویش نبوده.
امام خامنه ای مدظله العالی:
امام حسین(علیه‌السّلام)، جزو مدافعان ایده‌ی صلح امام حسن(ع) بود. وقتی که در یک مجلس خصوصی، یکی از یاران نزدیک - از این پُرشورها و پُرحماسه‌ها - به امام مجتبی‌(علیه‌الصّلاةوالسّلام) اعتراضی کرد، امام حسین با او برخورد کردند: «فغمز الحسین فی وجه حجر». هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید که اگر امام حسین به جای امام حسن بود، این صلح انجام نمی‌گرفت. نخیر، امام حسین با امام حسن بود و این صلح انجام گرفت و اگر امام حسن(علیه‌السّل
کلیاتی راجع صلح امام حسن علیه السلام 
سیمای واقعی صلح امام حسن (علیه‌السلام)ازدیدگاه امام خامنه ای
مفاد صلح نامه امام حسن(ع) با معاویه
صلح امام حسن(ع) ناشی از ضعف بصیرت مردم بود
کتاب صلح امام حسن (ع) 
صلح امام حسن (ع) نرمش قهرمانانه برای حفظ اسلام 
اثرات صلح امام حسن (ع) 
بررسی جهاد بزرگ امام حسن(ع) در قالب صلح با معاویه
کتاب «صلح امام حسن علیه‌السّلام» با ترجمه آیت‌الله خامنه‌ای
صلح امام حسن(ع) -قیام امام حسین(ع)
پنج دلیل توافق؛ امام حسن(ع) صلح
      و خداوند را دستاویزی برای سوگندهایتان قرار ندهید 

امام سجاد از قبیله بنی حنیفه زنی داشت که یکی از دوستانش به او خبر داد که این زن دشمن امام علی (ع) است 
امام او را طلاق داد ان زن با آنکه مهریه اش را گرفته بود از روی دروغ ادعای مهریه کرد و به حاکم مدینه شکایت کرد و مطالبه ی چهار صد دینار مهریه اش را کرد . حاکم به امام عرض کرد یا سوگند بخورید یا مهریه اش را بپردازید .
امام سجاد سوگند نخورد . و به امام باقر امر کرد مهریه اش را بپردازید 
امام باق
1- جاذبه های بی نظیر امام راحل:
✅ ناکامی دشمنان در کم رنگ کردن یاد و نام امام در طول سالها✅ ماندگاری روز قدس بعد از چهل سال آن هم به وسیله توده های مردم✅ حضور اجتماعات عظیم مردمی در مراسم ارتحال بعد از ۳۰ سال
2- سرّ جاذبه امام راحل:
✅ حکیم و باتدبیر بودن امام✅ شجاع و مجاهد بودن امام ✅ پارسا و پرهیزکار بودن امام✅ ظلم ستیز و حامی مظلومان بودن ✅ عدالتخواهی و صادق بودن
هر کس با این خصوصیات باشد دلها به اوجذب میشود این وعده خداست
ادامه مطلب
محسن ابراهیم زاده پروانه وار
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام پروانه وار
Mohsen Ebrahimzadeh - Parvaneh Var
موزیک : محسن ابراهیم زاده ؛ تنظیم : مصطفی مومنی
+ متن ترانه پروانه وار از محسن ابراهیم زاده
چه میشه کرد / برو دوراتو بزن برو بگرد
کی مثه من اینقده / به بودن تو پیله کرد

ادامه مطلب
در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره):در این سی سال، تلاشها و شیطنتهای زیادی صورت گرفته برای اینکه یاد و نام امام کمرنگ شود و اصول امام، فکر امام و راه امام در اداره کلان جمهوری اسلامی ایران نادیده گرفته شود. لکن واقعیت این است که جاذبه امام نه فقط کاسته نشده بلکه حتی امتداد بیشتری هم پیدا کرده است.عامل نفوذ امام بزرگوار ما باعث میشود که امسال درحالیکه خبر خباثت آمریکا و خیانت بعضی سران عرب را میشنوید، مسئله قدس در بیش از 100کشور مطرح بش
دانلود آهنگ موسم گل حجت اشرف زاده 
Download New Music Hojat Ashrafzadeh – Mosem Gol
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام موسم گل با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
بازخوانی ترانه قدیمی موسم گل
متن آهنگ موسم گل حجت اشرف زاده
موسم گل ، دوره مل
یک دوروز است در زمانه
ای به دل آرامی به عالم فسانه ، ای که ز تو مانده نکویی نشانه
خاطر عاشقان را میازار ، خوش نباشد ز معشوقه آزار

♥♥♥
گر بسوزد شمع و پروانه را با زبانه
چون شود روز شمع و شب را نبینی نشانه
می‌
تواضع، غذای ساده خوردن نیست. تواضع، «به وظیفه عمل کردن» است. اگر وظیفه انسان بالای مجلس نشستن است، همین ثواب را دارد. امام در دوره شاه از زندان آزاد شد. خدا رحمت کند برادرم آمده بود امام راحل را در این وضعیت دیده بود. گفت دو تا متکا این طرف و آنطرف امام گذاشته بودند. مردم می آمدند و دست امام را بوسه می زدند! امام دستش را نمیکشید!
ادامه مطلب
 دانلود کتاب حقوق جزای عمومی شادی عظیم زاده

دانلود فایل

دانلود کتاب حقوق جزای عمومی شادی عظیم زاده - دانلود کتابbook5838.blogsky.com › post-56 › د...- Translate this page Oct 23, 2018 - دانلود کتاب - دانلود کتاب. تیر ۱۳۹۲ - حقوقدانان جزاییcriminal-lawyers.blogfa.com › ... Translate this page کتاب دوجلدی حقوق جزای عمومی دکتر محمد علی اردبیلی بیشک یکی از اصلی ترین منابع ... تهیه و مطالعه کتای حقوق جزای عمو
می‌خوام برم امام رضا! خیلی وقته نرفتم. دلم تنگ شده. تازه کلّی تشکّر هم بدهکارم. و کلّی چیز جدید باید بخوام. :-پررو
نمی‌دونم... یه روندی تو زندگی‌م دارم. هر چند ماه یه بار برم پیش امام رضا. و این روزهایی که می‌رم اون جا واقعن شارژم می‌کنن. نمی‌دونم چرا... نمی‌دونم چی داره... ولی می‌دونم یه چیز خوبی داره که حسابی دلم براش تنگ شده. :د
شاید به جز ضامن آهو، ضامن آدم‌های گم‌شده هم باشه. دستشون رو بگیره ببره برسونه به خونه‌شون. :د

چرا بعضی‌ها به مشهد
ابزارآلات بخشی زاده
عرضه کننده انواع 
شیرآلات/سینک/هود/گازصحفه ای ابزارآلات/بورس قفل و یراق/چسب/رنگ/تصفیه آب/
اتصلات لوله کشی/انواع دستگاه جوش/پمپ اتومات و...
آدرس:صالح شهر خیابان اصلی امام خمینی.خیبان عظیم چوپان گماری
تبلیغات صالح شهر                                                             علیرضا بساک
علامه حسن زاده آملی: حضرت امام صادق علیه السلام فرموده است: «هر چه که تو را از خدایت باز مى دارد، بت توست! این جان عرشی را، این سیمرغ ملکوتی را، پای‌بند یک مشت هواهای نفسانی نکن. از این گونه تعلقات آزادش بگذار تا بسوى اسماء و صفات الهی، و به جانب مدارج و معارج قرآنی ارتقاء بنماید. او را گرفتار قفسهای هوسهای نفسانی مکن تا به کمال مطلوب خود برسد.
1. جاذبه و نفوذ امام بزرگوارِ ما موجب شد که مساله‌ی قدس در بیش از ۱۰۰ کشور مطرح بشود، آن هم به وسیله‌ی توده‌ی مردم، به وسیله‌ی متن مسلمان‌ها.سرّ این جاذبه‌ی بی‌نظیر امام چیست؟
۲. امام مختصات شخصیتی و موهبت‌هایی را دارا بود و خدا به او داده بود که در کمتر کسی در این حد جمع می‌شود. امام انسانی بود شجاع 
ادامه مطلب
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده مهربان منی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * مهربان منی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Mehrabane Mani With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ مهربان منی حجت اشرف زاده
جادوی دلفریب بالا بلندم زیبای بی نظیر خوشگل پسندمشاهکار دلنشین شیرین زبانم نازت نشسته بر دل دردانه ج
با عشق تو هر جان به رضا یار رضا(ع)
از عشق تو هر جان برسد بار رضا(ع)
از عشق تو آن را که برون است به کاه
فاءیده  نبا شد  ،  رد ایثار  رضا(ع)

با عشق الهی شهدا دانسته و به رضایت در راه امام رضا(ع)جان داده اند و به بارگاه ایشان اجازه رفت و آمد دارند.
آنانکه در پی کاه این دنیا در پی ذلت و فشار بر مردم و بی فرهنگی،بی عدالتی
...هستند،هر جا که باشند از عشق امام رضا(ع)بیرون رفتن اگه برنگردن هی به جامعه خسارت می زنن و امام رضا(ع)اون ها رو از ایثار و شفاعت در دنیا
و مخلوقی افریده شده بود... خدایگان و فرشته هایش درحال زمزمه بودند.... و این احتمالا بعد حواا اولین باری بود ک فرشته ای حاضر نبود , زمینی کند این مخلوق را.....
و خدا نگاه انداخت به گوشه ای... روحی دیگر نشسته بود..... روحی ک عمق و قوام خیلی چیزهایش را در مخلوق جدید میدید... مثلا عمق لبخندش... عمق زندگی اش.....عمق بودنش....
و خدا دمید روح زمینی رو در این مخلوق فرشته وار....
و تو زاده شدی.... زاده شدی و معیار من بودی از همان زمان ک آن کنج ایستاده بودم و و درچشمان خدا ز
انشا در مورد امام زمان کلاس هفتم انشا در مورد امام زمان کلاس پنجم انشایی درباره ی ظهور امام زمان انشا احساسی در مورد امام زمان انشا در مورد امام زمان به زبان عادی و ادبی انشا در مورد امام زمان عج الله انشا در مورد نیمه شعبان کلاس چهارم انشاء درباره امام زمان (عج)
ادامه مطلب
خرید کتاب صلح امام حسن برای کسانی که به دنبال درک واقعی و حقیقی و صحیح از تاریخ اسلام هستند بسیار عالی است.
این کتاب ترجمه مقام معظم رهبری است و درباره چرایی صلح امام حسن بن علی ع نوشته شده است.
برداشت آزاد از کتاب صلح امام حسن بن علی ع:
خرده گیری های سیاسی از اوامر و فرمایشات امام حسن بن علی ع ایشان را مجبور به صلح کرد، نه مثل برجام که آقایان هیئتی دولت با خوشحالی و بدو بدو رفتند امضا کردند!
این کتاب را میتوان از انتشارات انقلاب اسلامی دریافت ک
قلعه‌ی حسن بایخان شاهرخت، یادگاری از دوران اسماعیلیانقلعه‌ی حسن بایخان در بخش مرکزی شهرستان زیرکوه و دهستان پترگان و در سه کیلومتری شمال روستای #شاهرخت بر فراز قله ای مشرف به روستا و بارگاه امام زاده سعداله، واقع شده است.
به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،قلعه‌ی حسن بایخان در بخش مرکزی شهرستان زیرکوه و دهستان پترگان و در سه کیلومتری شمال روستای شاهرخت  بر فراز قله ای مشرف به روستا و بارگاه امام زاده سعداله، واقع شده است.بنا بر روایات و م
گاهشمار زندگی امام جواد (ع)

تولد امام جواد(ع)
10 رجب 195 ق

سفر امام رضا(ع) به مرو
200 ق

شهادت امام رضا(ع) و آغاز امامت جوادالائمه
اخر صفر 203 ق

تولد امام هادی(ع)
15 ذی الحجه 212 ق

تولد موسی مبرقع
214 ق

ازدواج با ام الفضل
215 ف

مرگ مأمون و آغاز خلافت معتصم
18 رجب 218 ق

احضار امام جواد(ع) به بغداد توسط معتصم
28 محرم 220 ق

شهادت امام جواد(ع)
آخر ذی القعده 220 ق

محمد بن علی بن موسی مشهور به امام جواد و امام محمدِ تقی (۱۹۵-۲۲۰ق) امام نهم شیعیان اثناعشری است. کنیه او ابو
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم
دانلود آهنگ نگارم با صدای حجت اشرف زاده هم اکنون با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن ترانه
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh – Negaram 
ترانه سرا: امید صباغ نو / ملودی: محمد محتشمی / تنظیم قطعه: کمال صداقت

ادامه مطلب
در دانلود موزیک محسن ابراهیم زاده علاقه محسوس شما همراهان همیشگی سایت موزیک می توانید آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام علاقه محسوس را دانلود کنید این آهنگ در دو کیفیت 320 و 128 همراه متن آهنگ و لینک مستقیم قابل دانلود می باشد امیدوارم از دانلود این آهنگ نهایت لذت رو ببرید و …
ادامه مطلب
دانشجویان زیر هرچه سریعتر تا قبل از شروع امتحانات به امور فارغ التحصیلان مرکز مراجعه نمایند.
نجمه حمید زاده
سیده زینب پورفرجی
افروز درزی
فاطمه دلفی اهوازی
فرزاد چرخاب
محمد عمرانی
ضغرا کایدی زاده
ریحانه قاسمی زاده
هدا عفراوی
رضوان شریفات
فردین حسنی
محسن طالب زاده شوشتری
سودابه غلامیان
هدا بنی عقبه
مولود گرامی
سینا خلیلی
آتنا آتشی
سحر داودی
هیام نواصر
احمد وشاحی
فرحنوش جهانگیری
محمد داودی سنگ چینی
آتنا سعید طرفی
محمد جعفری پور
عاطفه سلام
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده دلتنگ توام
 از موزیک من اهنگ دلتنگ توام که به داد دلم برسی تا عشق تو را نفسی ندهم به کسی با صدای حجت اشرف زاده همراه شعر و کیفیت خوب
شعر : حسین غیاثی | ملودی : محمد محتشمی | تنظیم قطعه : رضا پناهی

متن آهنگ دلتنگ توام حجت اشرف زاده
ادامه مطلب
نام پدر این بزرگوار امام حسن عسکری (ع) پیشوای یازدهم و نام مادر گرامیشان نرجس خاتون (س) می باشدکه ایشان بنا بر روایات یک شاهزاده رومی بودند و درخواب با امام حسن عسکری (ع) آشنا شده و مسلمان می شوند . امام زمان تنها فرزند امام حسن عسکری (ع) می باشد
چرا دانیال‌زاده به ایران بازگشت؟ /بدهکار ۴ هزار میلیارد تومانی از آلمان به ایران منتقل شد
دانیال‌زاده که به او لقب «ابربدهکار بانکی» داده بودند، پس از تحمل ۶ ماه حبس درحالی‌که به قید وثیقه آزاد شده بود، به بهانه درمان از کشور خارج شد و دیگر بازنگشت/شرق
شنبه ، ۲۵ آبان ۹۸@IrNews_24
[عکس 679×307]
مشاهده مطلب در کانال
تولد امام زمان در سال ۹۸ از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
تاریخ ولادت امام زمان در سال ۱۳۹۸ چه روزی است؟
امام مدت اند سال دارد ولادت امام مدت عج سر سال 255 هجری صلصل می باشد و به روی کردن به اینکه حال سر سال 1439 ه ق هستیم زندگی امام مدت عج 1184 سال می باشد. کلید واژه ولی مدت گوساله الله تعالی امان جواد 15 شعبان القاب ولی مدت مادر تنها زمان ( 255 برخی تنها زمان ( 256 و برخی دیگر 258 قمری را تنها زمان ( میلاد متعلق .
ادامه مطلب
میلادبابرکت حضرت امام هادی علیه السلام برتمام رهپویان مکتب آن بزرگوارمبارک باد
قال الهادی علیه السلام :ان الحرام لاینمی وان نمی لایبارک له فیه وماانفقه لم یوجرعلیه وماخلفه کان زاده الی النار -کافی  ج5 ص 125 ح7
امام هادی علیه السلام فرمود:به راستی که حرام ،افزایش نمی یابدواگرافزایش یابد،برکتی نداردواگرانفاق شود،پاداشی ندارد واگر بماند، توشه ای به سوی آتش خواهدبود.
نام :علی 
لقب :هادی 
نام پدر:حضرت امام محمدتقی (علیه السلام )
نام مادر:سمانه 
محسن ابراهیم زاده 17 شهریور سال 1366 در تربت حیدریه متولد شد. مدتی در
کرج ساکن بود ولی در حال حاضر ساکن قلعه حسن خان (شهر قدس) می باشد، اولین
بار بطور جدی صدایش در تیتراژ برنامه مهتاب از شبکه تهران شنیده شد، او در
سال 96 برای برنامه مهتاب شبکه تهران تیتراژ ویدیویی خواند که به شدت وی
را به محبوبیت و شهرت رساند، نام این آهنگ سال نو می باشد.جا پای پاشاییفرم
خواندن و استقبال مردم می تواند از وی مرتضی پاشایی 2 را بسازد، چه بسا
مهدی کرد نیز در شکل گیری
نگاه نوکران حتماً به دستان کریمان استنگاه ما شب قاسم، فقط سمت حسن جان استدل نوکر به مولا خوش، دل مولا ... نمی دانمکسی که فکر مولا نیست وقت مرگ نالان استدلیل اشک این شب ها، عزیز حضرت زهرابیا امشب در این هیئت که حالا وقت باران استبیا که قاسمت امشب رجز مثل تو می خواندبیا که قاسمت امشب شبیه رعد و طوفان استعسل می بارد از لب های این شیرِ حسن زادهبه دورش دشمنش ترسیده و از ترس لرزان است
دانلود آهنگ جدید رضا ملک زاده خانه خراب
دانلود آهنگ رضا ملک زاده به نام خانه خراب کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده خانه خراب با صدای رضا ملک زاده از جوان ریمیکس
Download New Music Reza Malekzadeh – Khane Kharab

جدیدترین ساخته رضا ملک زاده عزیز را می توانید از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
ساخته جدید رضا ملک زاده، خانه خراب نام گرفته است.
این موزیک در تاریخ ۲۸ مرداد منتشر شد.
موزیک های رضا ملک زاده در سبک پاپ، س
نویسنده : حسین زاده

تاریخ:پنجشنبه 1 مرداد 1394-12:06 ق.ظ

ویژگی های ظاهری و فیزیکی بقعه امام زاده

مزار آستان مقدس امام زاده عبد الله موسی الکاظم (ع) در دامنه دره ای زیبا در قلب کدکن امروزی بر بلندایی که مشرف بر باغات وساختمان های اطراف است واقع شده است.ساختمان اصلی بنا که شامل بقعه حضرت که به صورت هشت ضلعی است آثار نفیس شامل کاشی های سنتی سنگ تراشیهای اطراف بقعه مربوط به دوره ی سلجوقی نقوش مختلف دوران بعدی در گوشه بقعه همچنین کتیبه قسمتی از سور
کتاب حقوق جزای عمومی شادی عظیم زاده
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب حقوق جزای عمومی شادی عظیم زاده

حقوق جزای عمومی: منبع پیشنهادی رتبه‌های برتر آزمون‌های حقوقی. تست حقوق جزا شادی عظیم زاده. درس حقوق جزای عمومی و حقوق جزای اختصاصی از دروس مهم و مواد امتحانی با ... کمک حافظه حقوق جزای عمومی شادی عظیم زاده کتاب حقوق جزای عمومی دکتر عظیم زاده دانلود فایل. کمک حافظه حقوق جزای اختصاصی شادی عظیم زاده دانلود رایگا
نصب برنامه برای اندروید

کلیات زیارات به همراه صوت با امکانان اشتراک گذاری متن ها

شامل:

- زیارت حضرت رسول اکرم+صوت

- زیارت حضرت زهرا(ص)+صوت

- زیارت حضرت علی (ع) امین الله+صوت

- زیارت ائمه بقیع ( حضرت امام حسن مجتبى و امام زین العابدین و امام محمد باقر و امام جعفر صادق علیهم السلام )+صوت

- زیارت امام حسین (ع)+صوت

- زیارت امام موسی کاظم+صوت

- زیارت امام رضا (ع)+صوت

- زیارت امام جواد (ع)+صوت

- زیارت امام هادی (ع)+صوت

- زیارت امام حسن عسکری (ع)+صوت

- زیارت ا
متن نوحه زنجیر زنی امام حسین, متن نوحه زنجیرزنی سه ضرب محرم, نوحه زنجیر زنی برای امام حسین,نوحه عزاداری امام حسین,نوحه کودکانه امام حسین,نوحه های جدید برای امام حسین,مداحی زیبا برای امام حسین
متن نوحه سه ضرب با طبل, متن نوحه زنجیر زنی عاشورا, متن نوحه زنجیر زنی بوشهری محرم , متن نوحه زنجیر زنی همراه با سبک برای محرم 98 , متن نوحه زنجیر زنی زیبا محرم 98
متن نوحه زنجبرزنی شور امام حسین (سبک فوق العاده)
ادامه مطلب
خیلی روابطم با خدا بد شده..دلم سر یه قضیه ازش خیلی گرفته..
خیلی..
نیاید بگید حکمت و اینا.. 
الان نمیتونم بپذیرم واقعا ..الان بیاید کمکم کنید که روابطم بهبود پیدا کنه
چون من سر اون قضیه کم از کس دیگ نداشتم ولی اون شد ولی من نه. غرور له شد..
راهکار بهبود دارید؟ 
میشه کمک و دعا کنید.
حتی دوست ندارم دیگ برم گلزار.. یا امام زاده نزدیک محل..
       پیشتر ها یک همسر، فرزند دختر، خواهر، لولی، خواهر زاده، برادر زاده، عروس، زن دایی، زن داداش، دختر خاله، دختر عمه، دختر عمو، دختر دایی، پزشک و خانمِ همسایه اینجا می نوشت . من بعد با حفظ تمامی این سمت ها یک خواهرشوهر در اینجا می نویسد.
عکس دیده نشده از محسن ابراهیم زاده و همسرش !
در این بخش به بیوگرافی و زندگینامه محسن ابراهیم زاده می پردازیم که در ایران طرفداران بسیاری دارد
محسن ابراهیم زاده این یکی دو سال اخیر با آهنگ های خود توانسته است کلی طرفدار و قشر جوان به خود جذب کند.
در ادامه بیوگرافی کامل این خواننده را مشاهده می کنید ( به لینک زیر بروید )

عکس و بیوگرافی محسن ابراهیم زاده ( خواننده ) و همسرش + دانلود آهنگ ها
اسامی سی وشش تن ازفرزندان ونوادگان ائمه واقع در کوه سفید که روی زیارت نامه نوشته شده بود
قاسم بن امیرالمومنین.محمدوابراهیم وجعفر وعبدالله وسیدشرف الدین امام زین العابدین.ومحمد وابراهیم ابن امام جعفرصادق.سلطان حاذق ابن امام محمد باقر.زکریا ابنامام موسی کاظم.سلطان شاه فضل ابن علی بن موسی.زکریا وحسین وعبدالله ونجم الدین ابن امام محمد تقی.عبداللع شعیب انباءعلی النقی  اسمعیل ومحمد وحسین انباءامام حسن عسگری.سید شرف الدین ابن علی.قاسم بن حسی
هوالرئوف الرحیم
عصر یه دل سیر خوابیدم. موش کوچولو به بغل.
بنابراین سرحال بودیم و عصر رفتیم بیرون.
دم مزار شهدا اذان شد رفتیم اونجا و فهمیدم که شب تولد موسی بن جعفر علیه السلام هست. برای اولین بار در حیات فسقلک نماز جماعت خوندم و به فال نیک گرفتم تقارنش رو با میلاد پدربزرگ جان.
بعد رفتیم و رفتیم و خیلی راحت از امام زاده صالح سر در آوردیم. ترافیک نبود. هوا عالی بود.
بهمون لقمه دادن روش نوشته بودن از طرف دوستداران امام هشتم.
اشکی ازمون در آورد چهار
عکس پروفایل میلاد امام رضا علیه السلام و دانلود با لینک مستقیم عکس های حرم مطهر امام هشتم امام رضا (ع)
زیبا ترین و قشنگ ترین عکس نوشت های حرم امام رضا و عکس پروفایل میلاد امام رضا علیه السلام با کیفیت های عالی و خوب
دانلود جدید ترین و قشنگ ترین عکس های کبوتر های حرم امام رضا (ع) و دانلود عکس پروفایل میلاد امام رضا علیه السلام
عکس پروفایل میلاد امام رضا علیه السلام با کیفیت های عالب و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های ولادت امام رضا
بهترین و جذا
فقه، فقیه و تفقه، در اندیشه امام محمد غزالی
کنفرانس سید حسن کاظم زاده، در گروه تلگرامی هانی

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافت
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده آتشم باش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آتشم باش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Atasham Bash With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه حجت اشرف زاده به نام آتشم باش
میپرستم تورا میپرستممن هنوز از هوای تو مستمای پریزاده ی مو پریشانروی از این خسته دل بر مگردانماه ا
راز اتصال به امام زمان چیست⁉️
( قسمت اول)
یکی از سوالات خیلی کلیدی و مهمی که در مورد امام عصر ارواحنا فدا باید برای همه ما مطرح بشود؛ عبارت است از اینکه راه اتصال به امام عصر ارواحنا فدا چه در زمان غیبت، و چه در زمان ظهور و حضورشان چیست؟
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها